Našli jsme pro Vás 44 produktů v kategorii Zmenšující podprsenky. Prodáváme jen prověřené luxusní Zmenšující podprsenky vysoké kvality. Na veškeré Zmenšující podprsenky Vám nabízíme cenovou garanci, záruku 24 měsíců a možnost výměny do 30 dnů. Nakupujte levné Zmenšující podprsenky za internetové ceny.

Eshop Luxusnipradlo.cz Vám nabízí největší výběr Zmenšující podprsenky.

Vaše bujné vnady potřebují trochu zkorigovat? Pomůže vám v tom zmenšující podprsenka. Ty dokáží prsa dostat, kam je potřeba. Vytvarují je, dají jim tvar a opticky je zmenší. Zmenšovací jsou hotovým zázrakem, pravým opakem takových podprsenek, které mají za úkol poprsí naopak zvětšit. K nejznámějším a nejvíce oblíbeným zmenšovacím podprsenkám patří zmenšovací podprsenka Triumph, podprsenka Naturana 5063 zmenšovací nebo zmenšující podprsenka Triola.

Řada žen touží po bujnějších tvarech, je tomu u vás přesně naopak? Vaším snem je naopak menší poprsí? Na plastickou operaci však nemáte, nebo si na ni netroufáte? Nevadí, ještěže je tu zmenšující podprsenka. Podprsenky větší velikosti zmenšující dokáží poprsí vytvarovat a zkorigovat. Zmenšující podprsenky máme i v naší nabídce je to kupříkladu zmenšující podprsenka Triumph nebo zmenšující podprsenka Naturana.

  1. Hlavní stránka
  2. Dámské prádlo
  3. Podprsenky
  4. Tipy na podprsenky
  5. Zmenšující podprsenky
Počet nalezených produktů: 44
Velikost
Barva
Značka
Stav
Cena
Filtruj velikost
Velikosti do filtru
Filtruj barvu
Barvy do filtru
Filtruj výrobce
Výrobce
Filtruj stav
Stav
Cenový limit
- 8%
Podprsenka Ladyform soft W 7008 červená - TriumphPodprsenka Ladyform soft W 7008 červená - Triumph
1 299  Kč /  1 199  Kč
- 50%
Podprsenka 14020 - TriolaPodprsenka 14020 - Triola
699  Kč /  349  Kč
zobrazit dalších 24 produktů
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz