Našli jsme pro Vás 48 produktů v kategorii Neviditelné podprsenky. Prodáváme jen prověřené luxusní Neviditelné podprsenky vysoké kvality. Na veškeré Neviditelné podprsenky Vám nabízíme cenovou garanci, záruku 24 měsíců a možnost výměny do 30 dnů. Nakupujte levné Neviditelné podprsenky za internetové ceny.

Eshop Luxusnipradlo.cz Vám nabízí největší výběr Neviditelné podprsenky.

Chystáte se na nějakou společenskou událost a na sobě budete mít průhlednou halenku nebo šaty? Chcete si na sebe vzít odvážný korzet? Ať už je to tak, nebo tak, dávejte si přitom pozor na prádlo, které budete mít pod oblečením, ať se společensky neztrapníte. Podprsenka by totiž neměla ani vykukovat, ani prosvítat. Nejjistější prevencí společenského trapasu je volba neviditelné podprsenky, která je rovněž známá i jako gelová nebo silikonová podprsenka. Nejenže zůstává dokonale skryta před zvědavými pohledy, ale je velice příjemná k nošení, umí zkrotit i bujné vnady a jde o vhodnou podprsenkou tam, kde jsou holá záda.

Ptáte se , co si máte představit pod termínem neviditelná podprsenka? Inu, je to taková podprsenka, která ani pod tenkým a lehkým oblečením není vidět. Neviditelna podprsenka tak dost dobře může být i bezešvá podprsenka, samodržící podprsenka nebo gelová podprsenka.

  1. Hlavní stránka
  2. Dámské prádlo
  3. Podprsenky
  4. Tipy na podprsenky
  5. Neviditelné podprsenky
Počet nalezených produktů: 48
Velikost
Barva
Značka
Stav
Cena
Filtruj velikost
Velikost do filtru
Filtruj barvu
Barva do filtru
Filtruj výrobce
Výrobce
Filtruj stav
Stav
Cenový limit
zobrazit dalších 24 produktů
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz