Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Zrakové postižení a sport. Jaké sportovní brýle si vybrat?

20.05.2023 07:00:00

Milujete sport, ale váš zrak je proti tomu? Brání vám v tom dioptrie? Nejste sami. Problém se zrakem při sportu řeší tisíce lidí. Výskyt zrakových vad a povědomí o hodnotě pohybu pro naše tělo vypovídá, že toto téma nebylo nikdy aktuálnější. Naštěstí tu jsou výrobci sportovního vybavení, kteří se snaží tento problém vyřešit. Stále pohodlnější technologická řešení nás mají povzbuzovat ke sportu. Pokud vám tedy vaše problémy se zrakem znesnadňují provozování vašeho oblíbeného sportu, sáhněte po speciálních sportovních dioptrických brýlích. Pro příklad vám dnes představíme 3 typy brýlí pro různé sporty.  


Cyklistické dioptrické brýle 

Cyklistika je velmi oblíbeným sportem. Na kole ostatně můžete dojíždět i do práce. Nicméně, je nutné pamatovat na to, že je nutné být i na krátkou cestu řádně připraven. V první řadě proto musíme dbát o svou bezpečnost i o bezpečnost ostatních účastníků silničního provozu. Správný výběr korekčních brýlí je prvním a základním krokem k zajištění bezpečnosti. Běžné brýle mají na rozdíl od dioptrických brýlí na kolo mnohem jemnější obroučky. Nejsou přizpůsobeny přetížení souvisejícímu s rychlostí, ani neposkytují stabilizaci za jízdy. Takové brýle jsou náchylné ke klouzání po nose, což způsobuje riziko pádu a nepohodlí pro cyklisty. Za jízdy je nutné toto minimalizovat. Cyklistické brýle se speciální korekční vložkou jsou pohodlným řešením pro každého cyklistu s vadou zraku. Důležitý je rovněž i výběr brýlí podle kvality materiálu. Brýle s páskem pak zajistí větší stabilizaci dioptrických brýlí. Správná profilace je rovněž důležitá, protože brýle nás na kole nemohou rušit ani rozptylovat. Ve sportovních brýlích je odolnější sklo, které se hned tak nerozbije a nepoškodí zrak. Takové skla se i lépe čistí. Ty nejlepší jsou s antireflexní vrstvou a UV filtrem. 

 

Brýle do bazénu 

Plavecké dioptrické brýle jsou skvělým řešením pro lidi, kteří nosí brýle nebo kontaktní čočky. Kontaktní čočky totiž mohou při plavání způsobit zánět spojivek. Díky správně zvoleným plaveckým brýlím však toto riziko eliminujete. Plavecké brýle dopřejí pohodlí i amatérům. Dobré plavecké brýle by měly umožňovat panoramatické vidění. Maximální vidění pod vodou pak zajistí povrch Anti-fog, který snižuje usazování vodní páry na vnitřní straně čoček. Pozor si musíte dát na UV filtr, který chrání oči. Správné usazení brýlí je dosaženo díky nastavitelným nebo vyměnitelným můstkům. Nastavitelný by měl být i silikonový pásek, který obepíná hlavu. Brýle musí být lehké a správně přilnout k hlavě a zároveň nesmí utlačovat. To zajistí pohodlí. 

Lyžařské dioptrické brýle 

Lidé s oční vadou, kteří se chtějí vyřádit na sjezdovce, by si měli pořídit lyžařské dioptrické brýle. Není to levná záležitost a spíše je to pro lidi, kteří na sjezdovce stráví doopravdy hodně času. Levnější variantou je vybrání těch správných lyžařských brýlí, pod něž se vejdou běžné brýle. I to je totiž možné. Jistou variantou jsou i kontaktní čočky.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz