Víte, jak si vybrat tu správnou velikost kalhotek a jak se měřit?

Dobře zvolené spodní prádlo je základním stavebním kamenem každého stylingu. No a mimo to je to také velmi důležitým faktorem vašeho zdraví a pohodlí. Výběr těch správných kalhotek byste proto neměli podceňovat. Ostatně, je to o něco méně komplikované, než výběr té správné podprsenky. 

 

Jak si vybrat tu správnou velikost dámských kalhotek? 

Jak si vybrat tu správnou velikost kalhotek? Zdá se to jako jednoduchá věc, ale abyste si nepořídili příliš malé nebo naopak příliš velké kalhotky, potřebujete vědět, jaký máte šířku boků v tom nejširším bodě. Mít na sobě příliš malé kalhotky není nic pohodlného. Zajedno je to pod oblečením vidět a za druhé si s nimi můžete podráždit intimní oblast. Ty příliš velké kalhotky se pro změnu mohou vyhrnout a zalézt mezi půlky, což také není zrovna pohodlné. Potom, co si tedy své boky změříte, porovnejte si ji s tabulkou velikostí daného spodního prádla. 

Jaký střih kalhotek zvolit? 

Nejoblíbenějšími druhy kalhotek sice jsou slipy, tanga a klasické kalhotky, ne každému však sednou. Neexistují nějaké univerzální kalhotky, které by seděly všem. Důležité je, aby kalhotky byly pohodlné a takové jsou obvykle kalhotky bezešvé a s vysokým pasem. Ty se ostatně hodí pro každou příležitost. Tanga jsou dobře střiženými kalhotkami, které ještě více zdůrazní vaše pozadí, opticky prodlouží nohy a nejsou vůbec vidět ani pod upnutým oblečením. Jsou skvělé pro více vykrojené outfity. Kalhotky s vysokým pasem jsou ideální pro ty ženy, které mají rády poctivé spodní prádlo. Toto prádlo navíc dokáže i ledasco skrýt. 

Z jakého materiálu jsou nejlepší kalhotky? 

Spodní prádlo může být vyrobeno z přírodních i syntetických tkanin. Syntetické kalhotky jsou vyrobeny polyamidu, polyesteru, elastanu. Z přírodních materiálů se nejvíce používá bavlna a bambus. Ty jsou rozhodně mnohem zdravější, bezpečnější a pohodlnější. Ideální i pro citlivou intimní oblast.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz