Ty nejpohodlnější letní šaty, které budete chtít nosit po celé léto

I když toto léto mnoho z nás považuje za poněkud nešťastné, není důvod, proč si ho neužít v něčem pohodlném, v čem se budeme cítit příjemně. Je přitom nakonec jedno, jestli pojedeme na dovolenou k moři, k Máchovému jezeru nebo zůstanete v místě svého bydliště. 

Jedny z nejpohodlnějších šatů jsou kaftanové šaty

 Kaftanové šaty jsou vlastně alternativou halenkových šatů. Hodí se ideálně na každou vlnu letních veder. Jsou elegantní, mají čisté linie a letos jsou navíc jedním z cool trendů. Běžně se nosí na pláž, kdy se oblékají na plavky, letos je však budete vidět běžně v ulicích. Doporučujeme je ozdobit robustními šperky. Doplňte je o podpatky a opasek. 

Lněné šaty

Lněné šaty jsou dalším velmi pohodlným kouskem, který by rozhodně neměl chybět v žádném šatníku. Zapomeňte na to, že by lněné šaty byly nudné pytlovité šaty. Letošní kolekce šatů jsou doopravdy velmi vydařené. Jejich velkou výhodou je nejen to, že jsou pohodlné, ale i to, že vás v parném létě dokáží ochladit. 

Maxi šaty si mohou dovolit všechny ženy

Maxi šaty jsou jedny z nejslušivějších šatů, přesto ženy trpí nějakým předsudkem, že jim nesluší. Je to paradox, jelikož ve skutečnosti sluší všem ženám. Pokud se vám líbí, není důvod, proč byste je nemohly nosit. Je přitom jedno, zda jste maléé, máte objemný hrudník, širší boky nebo všechno dohromady. Aby vám však slušely, musíte si vybrat ty správné. Ženy, které jsou štíhlé a vysoké, by měly zvolit jednoduché, poměrně beztvaré šaty. Ženy s křivkami potřebují maxi šaty s projmutým pasem a ideálně s véčkovým dekoltem. Siluetě pomůže i rozparek. Dejte si však pozor na celkovou šířku šatů, lepší jsou ty střihy, které jemně kopírují tělo. 

Košilové šaty

V neposlední řadě nesmíme opomenout zmínit košilové šaty. Jsou nejen pěkné a ženské, ale i velmi pohodlné. Na špici se drží již po několik sezón a není to jen tak. Košilové šaty unosíte klidně celý den. Se zapnutými i rozepnutými knoflíky, s páskem i bez pásku. Vzít si je klidně můžete i do kanceláře.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz