Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Trénink se zátěžovou vestou

24.11.2023 08:00:00

Už jste někdy slyšeli o zátěžové vestě? Pokud se ve světě fitness pohybujete již nějakou dobu, možná ano. Víte ale, co je zátěžová vesta a jak s ní cvičit? 

 Image by Quentin Marquet from Pixabay

Zátěžová vesta slouží k různým druhům cvičení a svým vzhledem připomíná taktickou vestu pro speciální jednotky. Nejčastěji se vyrábí z nylonu a má kapsy, které umožňují umístit dovnitř závaží o určité hmotnosti. V kalistenice se často používá zátěžová vesta. Díky ní je možné pokročit v kalistenickém tréninku a posunout jej na vyšší úroveň. Hmotnost cvičebních vest se liší a závisí na modelu. Nejoblíbenější jsou vesty o váze 10,15 nebo 20 kg. Výrobci navíc myslí i na ženy a začátečníky, takže nabízí modely o hmotnosti 3 nebo 7 kg. 

 Zátěžová vesta - cvičení 

Následující soubor cviků obsahuje: vysvětlení správné techniky provádění každého cviku, svaly zapojené do tréninku a chyby v provedení, na které byste si měli dát pozor. 

  1. Přítahy s vestou s nadhmatem na hrazdě. Máte vestu na sobě, uchopte s nadhmatem tyč na šířku ramen. Palce by u toho měly směřovat dovnitř. Paže mějte vzpřímené, pohled vzhůru. Nadechněte se a zahajte přítahový pohyb, který zahájíte pevným přitažením lopatek dolů a k sobě. V plynulém pohybu začněte pracovat pažemi, lokty přitom směřujte k bokům. Vytahujte se jako byste se chtěli dotknout hrudí tyče. V tom nejvyšším bodě pohyb zřetelně zastavte, s výdechem začněte pomalu spouštět tělo až do úplného natažení paží. 
  2. Švédské shyby na bradlech neboli dipy. Zátěžovou vestu máte na sobě. Opřete se o madla a své tělo postavte svisle. Lopatky jsou přitom staženy dozadu a břicho i hýždě jsou napjaté. Nadechněte se a pak klidným kontrolovaným pohybem spusťte tělo dolů, mírně do předklonu. Lokty by měly přiléhat k tělu. Dostaňte se do polohy, u něhož je loket ohnutý skoro do pravého úhlu a potom se silným výdechem lokty narovnejte a vraťte je do výchozí polohy. 
  3. Přítahy s podhmatem na hrazdě. Stále máte na sobě zátěžovou vestu, uchopte tyč podhmatem na šířku ramen. Palce by měly směřovat ven. Paže by měly být vzpřímené a pohled by měl jít vzhůru. Nadechněte se a zahajte přítahový pohyb, který zahajte pevným přitažením lopatek dolů a k sobě. V plynulém pohybu začněte pracovat pažemi, lokty přitom směřujte k bokům. Vytahujte se, jako byste se chtěli dotknout hrudí tyče. V tom nejvyšším bodě pohyb zřetelně zastavte, s výdechem potom začněte pomalu spouštět tělo až do úplného natažení paží.
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz