Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Trendy barev pro rok 2019

19.06.2021 00:00:00

Trendy barev pro rok 2019

Rok, co rok tým Mezinárodního Institutu barev Pantone, utváří barevný přehled těch nejžhavějších barev pro danou sezónu. Paletou vybraných barev se v daném období inspirují módní návrháři i designéři.

Barvy, které se objeví v dané paletě dost významně ovlivní módní trendy daného ročního období. Módní návrháři se pak předhánějí v jejich nejrůznějších kombinacích a uplatňují je ve svých kolekcích. Každý rok, každá módní sezóna, má svých vlastních 12 jedinečných odstínů, které odborníci s Pantone vyberou za nejlepší. Ty se pak objeví jak v pánské, tak i v dámské módě. Kromě nich pak Pantone vybere další 4 klasické nadčasové barvy, které se budou nosit po celý rok a jednotlivé sezóny budou spojovat. Opomenout nesmíme ani na jednu stěžejní barvu roku. Celkem jich je pak každý rok vybráno na 73 odstínů.

Jaké budou kralovat roku 2019?

Rok 2019 se oproti předešlým letem ponese v kontrastech světla a tmy, dne a noci. Do popředí se tak po delší době dostanou spíše tmavé barvy, jako olivově zelená a kobaltově modrá, které se budou kombinovat s nebesky modrou a velbloudí hnědou. Tyto barvy však nejsou jedinými, které se budou příští rok nosit. Přeci jen jich je celkem víc než 70. Faktem ale je, že hlavní slovo by měla mít máslově žlutá, která se bude kombinovat ponejvíce s tmavě zelenou a dále pak pudrově modrá, šedozelená, barva ovsa, auburnská červená, egyptská modrá a čokoládově hnědá.

Sportovní oblečení bude příští rok vyrobeno nejspíše ponejvíce v barvě kávových zrn, červeného čili, bílé, limetkově zelené, amparo modré, vibrující žluté, orange.com, iron gate, humusově šedé a spálené oranžové.

Retro barvy, které v roce 2019 zažijí comeback, jsou podzimní oranžová, námořnická modrá, rajčatově červená, barva bílého písku a jiskřivě modrá známá jako bachelor button. Jde o typické představitele vzpomínky na sedmdesátá léta.

Příroda bude tento rok hojně zastoupena v sytých barvách. Pokud si však les představujete jen v zelených odstínech, nejspíš budete překvapeni. I když se příští rok zelená bude objevovat hojně v různých odstínech, představu čisté přírody, temného lesa, hledejte v keramické hlince, temné modré, barvy noci, hvězdné safírové,  nebesky modré a odstínu, který v angličtině nese název Bit of blue, čili trošinku modré.Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz