Spaní v podprsence - je to dobrý nápad?

Ženy se mohou rozdělit do dvou kategorií, ty, které si oddechnou, potom, co se zbaví podprsenky a pak na ty, které ppodprsenku nosí pořád, a to dokonce i přes noc. Je to ale dobré? Měly byste spát v podprsence? Názory se na to velmi liší. Těžko říct, kdo má vlastně pravdu. 

 

Z vědeckého hlediska

Podle odborníků není podprsenka během spánku schopna zabránit psům, aby spadly. Navíc se postupem času elasticita tukové tkáně snižuje a jediný způsob, jak tomu můžete čelit, je jednoduše změna polohy. Když budete ležet na zádech, snížíte vyvíjený tlak na prsa. Spaní v podprsence může být pohodlnější pro majitelky většího poprsí, ale nic jim to nedá. Neochrání je před povislými ňadry. 

Spaní bez podprsenky 

Ani to není značka ideál. Podle všeho je nejlepší spát v měkkých dámských podprsenkách. Ty prý dokáží mnohem déle zachovat krásnou pevnost poprsí, které bez podprsenky i vleže na zádech může padat do stran a tím se deformovat. Spaní v podprsence se proto doporučuje především těhotným a kojícím ženám a potom také i ženám s větším poprsím. Není to v žádném případě škodlivé, jen si musíte zvolt jemnou podprsenku, která vás nikde nebude nikde stahovat. Neměla by mít žádné kostice, výztuhy, těsná ramínka. 

 

Ideální jsou k tomu třeba braletky 

Dámské braletky ovládly svět moderního spodního prádla. Jde o podprsenky vyrobené z měkkých a jemných materiálů, které jsou obvykle zcela nevyztužené. Zajišťují tak maximální pohodlí. Jsou ideální nejen pro malá ňadra, ale i pro ta velká, zejména při spaní. Dopřejte svému poprsí pohodlí a zkuste v nich spát.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz