Sexy prádlo je bezva dárek pod stromeček

I Vánoce mohou být vášnivé a zábavné. Také si je můžete pořádně užít. Sexy prádlo sice není zrovna ideálním spodním prádlem, jež byste s radostí rozbalili před rodinou. proč si jej však nedarovat v soukromí? 

 

Aby se z tohoto žhavého dárku nestala noční můra, je nutno při nákupu trochu  uvažovat. Pokud máte stydlivou ženu, nejspíše ji nepřemluvíte k titěrnému spodnímu prádlu, které skoro nic nezakrývá. Žena by se v takovém prádle neměla stydět, ale mělo by jí to povzbudit její sebevědomí. Jinak řečeno, sexy prádlo by nemělo jen odhalovat, ale mělo by ženské postavě především lichotit. 

Čím potěšit svou ženu 

Přemýšlíte, jak to tedy udělat, abyste potěšili svou drahou polovičku na Vánoce? Zkuste to u nás. Podívejte se na naše průsvitné podprsenky, které zdobí vkusná krajka. Ta dokáže ženské postavě polichotit a líbit se bude nejen ženám, ale i mužskému oku. Podprsenku můžete doplnit o podobně laděné kalhotky. 

Pro více stydlivé ženy

Méně odvážným ženám pořiďte méně odhalující spodní prádlo. Ideální je to, jež je rafinované. Takové prádlo je však stále sexy. Vyniká svými jedinečnými střihy a luxusní krajkou. Dobrou volbou je i korzetová podprsenka, která ve spojitosti s kalhotkama, podvazky a punčochami, tvoří dokonalý svůdný celek. 

Pro sebevědomé dračice

Pokud však víte, že vaše partnerka má dostatek sebevědomí a odvážného prádla se nezalekne. Můžete se pokusit vyrazit jí dech. Pořiďte jí odvážné originální body, set spodního prádla, nebo odvážnou noční košilku. Můžete si být jisti, že spolu se saténovým, tylovým, krajkovým, hedvábným a sametovým prádlem nešlápnete vedle. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz