Našli jsme pro Vás 5 produktů v kategorii Punčochy ve spreji. Prodáváme jen prověřené luxusní Punčochy ve spreji vysoké kvality. Na veškeré Punčochy ve spreji Vám nabízíme cenovou garanci, záruku 24 měsíců a možnost výměny do 30 dnů. Nakupujte levné Punčochy ve spreji za internetové ceny.

Eshop Luxusnipradlo.cz Vám nabízí největší výběr Punčochy ve spreji.

Nechcete vystavovat svou pokožku nebezpečným vlivům slunečního záření a přesto se chcete chlubit krásně snědou pokožkou? Tak právě pro Vás jsou zde Punčochy ve sprejia Tělový Make-up AirStocking pro zářivou pokožku bez nedokonalostí.

 

Punčochy ve spreji, čili AirStocking, jsou speciální punčochy dodávané ve formě speciálního pudru. Sprej obsahuje částice jemného hedvábí, které stačí jen nastříkat na pokožku a rozetřít dlaněmi. Tyto punčochy nové generace vám dodají pocit hebkosti a svobody. Nohy v těchto punčochách vypadají krásně hladce a svůdně. A co víc, nehrozí vám díky nim zapaření, zbytečně nohy nestahují a chrání je před spálením, protože mají UV filtr. Užijte si dokonalého vzhledu vašich noh. Punčochy ve spreji vašim nohám dodají krásný vzhled bez poskvrnky (žádné jizvy, modřiny nebo rozšířené žíly), a přitom jsou punčocháče ve spreji zcela transparentní. 

Nechcete vystavovat svou pokožku nebezpečným vlivům slunečního záření, a přesto se chcete chlubit krásně snědou pokožkou? Tak právě pro Vás jsou zde Punčochy ve spreji a Tělový Make-up AirStocking pro zářivou pokožku bez nedokonalostí.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz