Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Proč byste měli používat doplňky pro jógu

28.01.2023 00:00:00

Vhodně zvolené jógové doplňky vám umožní jógu ještě lépe. Nevěříte? V tomto článku vám vysvětlíme, proč je vhodné k cvičení používat jógové doplňky. 

 

Za cvičením jakékoliv asány se skrývá snaha cvičit ji co nejlépe. Výhody jógového cvičení totiž vyplývají z toho, jak moc správně je asána prováděna. Často však naše těla nejsou k cvičení a tvorbě vzorových asánů připravena. Může za to ztuhlost částí těla, omezená nebo zhoršená pohyblivost kloubu nebo vazů a velmi často i různé dysfunkce páteře. 

Proč tedy používat doplňky na jógu? 

A to je přesně ten důvod, proč používat různé doplňky na jógu. Pomohou vám cvičit dříve nedostupné asány a dále, což je z terapeutického hlediska cvičení jógy velmi důležité, dostanete své tělo přesně tam, kam potřebujete. Díky tomu pak budete cítit výhody jógy. Doplňky udávají směr svalové práci, vhodně rozdělují námahu na jednotlivé části těla, nachází rovnováhu v pozici, která vám umožňuje užívat si cvičení po dlouhou dobu bez pocitu únavy. Navíc dostanete i rychlou odpověď na vámi odvedenou dobrou práci. Doplňky je možné použít i k ztížení cvičení, což využijí hlavně ti zkušení. 

O jaké doplňky jde? 

Jde především o kvalitní podložku na jógu, kterou byste měli mít nejen z hygienických důvodů svou vlastní. Při výběru podložky si všímejte z čeho je vyrobena, jakou má tloušťku, jak je dlouhá, kolik váží a jakou má strukturu. Nejčastěji jsou na trhu gumové podložky, které nekloužou. Na trhu jsou podložky o tloušťce od 1 mm do 8 mm. Čím tlustší, tím větší odpružená. Polstrovaná podložka pomáhá při péči o klouby a kosti. Lehčí je lepší na cesty. Je lehčí a zabere méně místa. Důležitá je i její délka. Při cvičení by měly být končetiny na podložce. V zimě by měla být zateplená. Horní hranice komfortu pro nošení je 2,5 až 3 kg.  

Jógové bloky

Jogové bloky jsou velmi užitečné a praktické. Cihly mohou být různé velikosti. Využijete je hlavně při cvičení ve stoje. Jógový polštář je pak dobrý pro cvičení vsedě. Tyto pomůcky vám pomohou narovnat páteř. Mohou vás dostat do větší flexibility. Může vám ukázat i správnou práci svalů. 

Jógový pás

Jógový pás pomáhá dosáhnout toho, na co sami nedosáhneme. Používají se k protažení hamstringů. Pásek je vyroben z kvalitní bavlny a jeho délku je možné upravit přezkou. 

 

Stěnu si nemusíte kupovat, tu máte určitě doma

No a v neposlední řadě tu máme pomůcku k nezaplacení, za kterou nezaplatíte ani korunu - stěnu. Může sloužit jako skvělá opora pro cvičení rovnováhy, ale také ji můžete použít k dosažení některých pozic. Jde i o dobrou pomůcku k protažení ramen a zad a také slouží i k podpoře relaxační polohy.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz