Problém asymetrických prsou - jak jej vyřešit s pomocí podprsenky?

Brafitting se zabývá sladěním  podprsenek podle typů a potřeb ženských postav. Má dokonce už i řešení pro asymetrická prsa. Pravdou totiž je, že i když je většina žen má, vůbec se o ni nestará, tedy pokud není rozdíl mezi velikostmi prsou velký. To pak ztrácí svůj vzhled. Dá se to přitom upravit používáním těch správných podprsenek. Výsledkem pak mohou být krásná prsa s ideálním tvarem a stejnou velikostí. 

 

Co jsou asymetrická prsa? 

Asymetrie se obvykle objevuje během vývoje hrudníku v pubertě. Je to velmi běžné mít asymetrický hrudník. Pokud je ale výrazná, ženu to může trápit. Asymetrie se může týkat nejen velikosti prsou, ale i polohou prsou na hrudi a jejich tvarem. Patří sem i odlišné velikosti dvorce a bradavky. 

 

Pravidla pro výběr podprsenky pro asymetrická prsa

  • Velikost košíčků by měla být zvolena pro větší prsa, hlavně v případě vycpaných podprsenek. Zkuste si také vybrat podprsenku, u níž bude jeden košíček příliš těsný  a druhý naopak příliš velký. 
  • Push-up podprsenky jsou spásou nejen pro malá prsa, ale i pro asymetrická ňadra. Uvnitř košíčků jsou totiž kapsy s vsadkami pro zvětšení prsou. Jednu tedy vytáhněte a druhou ponechte. Samozřejmě, že vytáhněte vsadku z té strany, kde máte větší prso. 
  • Někdy je bohužel asymetrie tak velká, že předešlé triky nedokáží rozdíl zamaskovat. V tom případě můžete použít přídavnou vložku, nejlépe silikonovou nebo pěnovou. Tu vložte do kapsy podprsenky nebo ji tam rovnou zašijte. 
  • Asymetrii prsou napraví i dámské prádlo z elastických materiálů. Měkké košíčky se totiž automaticky přizpůsobí svému tvaru. Přes větší se natáhne a u toho menšího se srazí.
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz