Praktické i stylové doplňky k plavkám

Na pláži i kdekoliv u rybníka, si nevystačíte pouze s plavkami, abyste si svou dovolenou plnými doušky vychutnaly, budete potřebovat i plážové doplňky. Ty se vám budou hodit ve chvílích, kdy vás budou pálit ramena, kdy bude foukat, budete se chtít projít po pláži anebo zajít na oběd. V té chvíli se vám tyto plážové vychytávky budou ohromně hodit. 

Jaké plážové doplňky se vám budou na pláži hodit? 

Na pláži jistě oceníte, když se nemusíte za každých okolností pracně převlékat do běžného oblečení. Je velmi příjemné, když si přes sebe přehodíte lehkou tuniku, pareo, nebo plážové šaty. 

Parea

Parea jsou všestranné plážové šátky, které si můžete ovázat okolo těla na několik různých způsobů. Nosit je můžete jako šaty, jako sukni anebo si ho jen tak ovážete přes ramena. Šátek si můžete sladit s plavkami. Můžete jich mít dokonce i více. 

Plážové šaty

Vedle parea můžete mít plážové šaty. Jde již o kus oděvu, který si bez ostychu můžete vzít i na procházku po pláži anebo po nábřeží. Bez ostychu se v nich můžete vydat i do restaurací a obchodů. 

Plážové osušky

U moře se také neobejdeme bez plážových osušek. Nutno říct, že vůbec není jedno, co si sebou k vodě vezmete. Zajedno to o vás něco vypovídá a za druhé, zaručí vám to i jisté pohodlí. Důležitá je jejich gramáž i z čeho jsou vyrobené. Cena a design jsou na tom posledním místě. Vůbec tím nejlepším materiálem na pláž je mikrovlákno, jež má výjimečné savé schopnosti a rychle schne. Jejich velkou výhodou je i skladnost. Povrch těchto ručníků se od běžných ručníků značně odlišuje, připomínají spíše semiš. Na omak jsou však velmi příjemné. 

Plážové osušky

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na pořádně velkou plážovou tašku, bez níž se skutečně neobejdeme. Doneseme si v ní totiž všechno potřebné. Osušky, sluneční brýle, pití, opalovací krém, peníze, klíče, telefon, hřeben, nějaké to osvěžení nebo svačinu a třeba také dobré čtení. 

Plážový klobouk

No a ještě jednu věc byste si se sebou měli vzít, plážový klobouk. Ochrání vás před úpalem i spálením. Navíc může být i stylovým módním doplňkem.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz