Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Podívejte se, čemu je lepší se vyhnout, abyste si nepřidávaly roky 

19.08.2023 08:00:00

Oblečení dokáže zkrášlit toho, kdo ho nosí. Zdůrazní vaše přednosti, zvýrazní vaši pleť. Nicméně, díky němu můžete také působit infantilně nebo naopak velmi dospěle. Bohužel ženy často chybují v tom, že si neuvědoměle vybírají věci, díky nimž vypadají starší než jsou. Podívejte se s námi na oblečení, kterému byste se měly vyhnout, pokud toho nechcete dosáhnout i vy. 

Proč ale vlastně nosíme oblečení, které nás dělá starší? 

Některé oděvy nás dělají staršími, stejně jako jiné nás omlazují. Téměř každá žena ve svém šatníku najde alespoň jeden kousek, který jí tam visí již dlouhá léta. Někdy jde o kousek sentimentu, jindy proto, že se vám jednoduše líbí. Často se také stává, že majitelka oblečení stále doufá, že do něj jednou přece jen zhubne. Bohužel je zcela normální, že s věkem vám některé kousky přestanou sedět nebo vám budou sedět hůř a hůř. 

V jakých barvách oblečení vypadají dobře ženy nad 50 let? 

Bez ohledu na důvod neschopnosti rozloučit se se starým oblečením, je třeba si uvědomit, že ne všechny na nás budou vypadat tak dobře, jako dříve. Existuje oblečení, které mladé dívky mohou nosit beztrestně, ale na starším člověku vypadají mnohem hůře. Důležitá je samozřejmě i stavba těla, silueta a daný typ krásy. Stejný outfit bude na někom vypadat skvěle a na jiném mnohem hůř. 

Jakému oblečení byste se měli vyhnout, abyste nevypadaly staře? 

  • vlněným vestám
  • prolamovaným halenkám 
  • volným blejzrům 
  • příliš dlouhým sukním 
  • vlněným šátkům 
  • kožešinám a kabátům z ovčí kůže 
  • flanelovým košilím 
  • oblečení s velkými barevnými potisky 

 

Samozřejmě, že vždy existují výjimky, které potvrzují pravidlo. V zásadě by se však měly mít na pozoru ženy, které dokážou dlouho roky hromadit staré oblečení. Navíc, většina z nich již pravděpodobně stejně vyšla z módy. Je velmi snadné tímto způsobem spadnout do pasti starých zvyků. Pokud daný styl nosíte již řadu let, ale s věkem nabíráte křivky a móda se dynamicky mění, mohou mladší lidé považovat váš oztfit za babiččin. Staromódní oblečení nepomáhá ničemu. Rozhodně v něm nenajdete ani potenciálního partnera. 

 

S ohledem na to proto stojí dělat čistky šatníku. Osvěžení šatníku může mít pozitivní vliv na vaši pohodu a zároveň také může přispět k zlepšení vaší image.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz