Pánské prádlo, které vás v zimě zahřeje

Pokud chcete co nejlépe zvládnout nápor nízkých teplot v průběhu zimy, je pořádně vytuněný teplý šatník dobrým řešením. Důležité je důkladně izolovat spodní část těla. 

 

Termoprádla se nemusíte obávat. Je pohodlné a není pro muže v jistém věku. Je vyrobeno tak, abyste se v něm cítili pohodlně a příjemně. Nikterak vás nebude omezovat v pohybu. Jde o základní prvek pro vrstvené oblékání. 

 Co je termoprádlo? 

Termoprádlo je dlouhé spodní prádlo, které tvoří základní vrstvu zimního oblékání. Nosí se pod běžným oblečením. To nejlepší prádlo dobře odvádí pot a zabraňuje tomu, aby tělo ochladlo.  Silnější termoprádlo, které volně přiléhá k tělu, lépe zadržuje vzduch a tím pádem i teplo. Moderní termoprádlo je dobře prodyšné a antibakteriální. 

Základem všeho jsou podvlíkačky

Jde o pánskou alternativu k dámským punčochám. Tvoří je elastický pás, přiléhavé nohavice s rozparkem v rozkroku. Jsou vyrobeny z hrubšího materiálu. Ponejvíce z bavlny, bambusových vláken a polyesteru. Funkční podvlíkačky dobře odvádí i vlhko od těla. 

Jak si vybrat to nejlepší termoprádlo

To nejlepší prádlo je vyrobeno z merino vlny. Jde totiž o přírodní materiál, který vás udrží v teple, odvádí nadměrnou vlhkost a nepřidává příliš na objemu. Jeho nevýhodou je jeho cena a citlivá pokožka může toto prádlo považovat za trochu drsné. Vhodnou alternativou je i hedvábí, jež je rovněž schopno pohlcovat vlhkost a i když není tak hřejivý, je dobrým řešením pro středně chladné počasí. Syntetika je pak další možností. Jde o levný materiál a snadno udržitelný materiál. Bohužel se rychlo opotřebuje, rychle se v něm utvoří zápac, a proto se musí často prát.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz