Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Paddleboarding - Jak začít s paddleboardingem na moři

20.06.2023 15:00:00

Možnost jít na vodu a užít si na ní tu svobodu vám může přinést Paddleboarding. Sport, jehož obliba v posledních letech jen stoupá. Používat ho můžete nejen na našich sladkovodních přehradách, ale i na moři. Paddleboarding na moři je ale něco jiného než na hladině našeho českého klidného rybníčku. Pojďte se s námi podívat, jak s paddleboardingem na moři začít, aniž byste se dostali do problémů. 

 Fotka od Pexels z Pixabay

Na Paddleboardingu je vždy lepší začít níže, podle toho, jak vysoko je těžiště a jak vysoko je váha na prkně. Zvyknout si na rovnovážný bod vzhledem k proudu je přitom velmi důležité. Cvičte proto nejprve na stojaté vodě, nebo tam, kde je slabý proud a klid. 

Základy si osvojíte během chvilky, ale pro začátečníka je velmi důležité, aby se na prkně cítil jistě. 

 

Zásadní znalost: s proudem a proti proudu

Znalost plavání s proudem nebo proti proudu je na Paddleboardingu nesmírně důležité, protože tato prkna nejsou rychlá a silný příliv zastaví jakýkoliv pokrok. Správný příliv a odliv je nezbytný při jakékoliv činnosti založené na vodě, jak pro snadnost, tak i pro bezpečnost zúčastněných. Na pláži hrozí nebezpečí vln, které mají schopnost vytáhnout pomalejší plavidla a plavce na moře. 

 

Zatímco na řekách jsou dopady přílivu a odlivu, které mají schopnost vzít prkna jedním směrem a nevrátit je na celé hodiny minimální. Na řekách pro změnu platí, že jarní proudy mohou být obzvláště nebezpečné, protože jsou extrémně vysoké. U moře je to jinak. Voda tam na jaře má větší příliv a pak zase i velmi nízký odliv. Voda se navíc mezi těmito body pohybuje mnohem rychleji. A to je nebezpečné. Bezpečnost je hlavním problémem pro ty, kteří se chtějí dostat na vodu. Nezapomeňte být rozumní při hodnocení přílivu a odlivu a nebýt příliš ambiciózní. 

 

Pádlování proti proudu je dobrý způsob, jak zůstat v bezpečí, v případě že se budete cítit unavení nebo budete čelit nějakému zranění, může vám to dokonce zachránit život. Proud vás totiž zanese zpět tam, kde jste začali. 

Vliv povětrnostních podmínek 

Kontrola počasí a větru může být životně důležitá. Je rozdíl, když ven vyjdete v silném větru a spadnete z prkna nebo se v ten den rozhodnete zůstat raději doma. Neriskujte. Paddleboardy jsou extrémně citlivé na vítr. To byste si měli zapamatovat. Prkno bude díky větru mnohem rychleji unášeno, než, když se ho budete snažit hnát vší silou opačným směrem. 

Pokud začínáte s paddleboardingem, kupte si novou desku 

Nesnažte se ušetřit na nepravém místě. Paddleboard z druhé ruky vám nedá záruku bezpečnosti.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz