Obleková vesta, must have kousek letošního podzimu

Spolu s pozvolným znovuotvíráním se světu, tedy i otvíráním kanceláří a bussinessu, se tento podzim stala obleková vesta must have kouskem. Tento trend se objevil během týdne newyorské módy. Nosit se přitom bude jen tak bez trička. 

Návrat devadesátek v podobě oblekové vesty

Nejde však o nový trend, který bychom na scéně viděli poprvé. Již tu byl v devadesátých letech, kdy ho vynesla Kate Moss a později i celebrity Kendall Jenner nebo Emily Ratajkowski. 

Vesta je zpět

Faktem ale je, že oblekové vesty ženám svědčí. Jsou super sexy a vždy vypadají velmi stylově. Zvlášť pokud jsou vypasované. V devadesátkách takovou oblekovou vestu nosilo mnoho žen. Nosily se hojně nejen do práce, ale i ve škole a často i v rámci volnočasového programu. Letos se tento trend objevuje zas. A to všude tam, kde podzimní teploty trhají rekordy na teploměru. Jde o typickou součást babího léta. Chybět by proto neměla v žádném ženském šatníku. 

Vesty je možné kombinovat

Vesty jsou prostě skvělé, protože nemusí být nošeny pouze v rámci obleku. Vzít si je můžete zcela bez obav také k džínům, kalhotám i různě střižené sukni. Kombinovat ji můžete s různými barvami. Se všemi bude obleková vesta vypadat stylově. 

Kam všude v takové vestě můžete? 

Jde o neformální nebo poloprofesionální styl oblékání, takže si ji můžete vzít všude tam, kde je to ležérní a uvolněné. Spolu se společenskými kalhotami může černá a šedá vesta vypadat naprosto skvěle i v práci, i když tam by bylo vhodnější ještě pod vestu vsunout blůzu s dlouhým rukávem se zapínáním na knoflíky. Velmi dobře také vypadá v kombinaci s klasickou černou kostýmovou sukní. Tuto kombinaci si můžete vzít dokonce i do divadla, na výstavu nebo na večeři.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz