Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Mom jeans neboli mrkváče

18.12.2021 00:00:00

Letošní rok je hodně o návratech k minulosti, k funkční módě a kvalitním kouskům. Možná i proto se opět na scéně objevily tzv. mom jeans, které v Česku známe spíše pod označením “mrkváče”. 

 

Nenechte se ošálit řečičkami o hezkých ženských křivkách. V reálu jsou tyto kalhoty pěkně ošemetné a hned každému nesluší. Už ten název, jde vlastně o rifle “po mámě”. Mno, co dobrého to může přinést? 

 

Střih je návratem do osmdesátých a devadesátých let a pomůže vám vytvořit dokonalou siluetu té doby, nikoliv však dokonalou vaši siluetu. Podporují totiž ženské boky. Na konci osmdesátých let minulého století je nosily hlavně ženy středního věku. Mladší ročníky jimi pohrdaly. Do módy se pak vrátily v roce 2010, kdy měly snížený pas a patřily tedy mezi bokovky, v té době už je mladé ženy nosily. 

Jak mrkváče vypadají? 

Mrkváče jsou kalhoty s vysokým pasem, který opticky zcela neúměrně zvětšují hýždě (dělají je delší, větší a plošší)  a širokými nohavicemi, které se směrem ke kotníkům zužují. Nadměrný prostor najdete však i vepředu v oblasti okolo zipu, rozkroku a nohou. Nechybí jim záhyby. Pokud máte pozadí tak akorát, můžete se změnit v balón, ženy o něco vyvinutější pak zcela zbytečně v paroloď. Nemají snížený sed. A o čem se aktuálně moc nemluví. Vedle aktuálního vyzdvihování tohoto navrátivšího se trendu, se poněkud pozapomnělo, že ani v osmdesátkách nešlo o zrovna oblíbený hit mezi ženami. On totiž doopravdy zvýrazňuje boky a zadek až přespříliš. Dovolit si ho mohou pouze ženy s velikostí 30, 32 a maximálně 34, které se vyznačují útlou atletickou postavou bez výrazného poprsí i pozadí. Na nich však zase tyto kalhoty mohou působit jako poněkud beztvarý pytel na brambory. Tyto kalhoty skutečně nejsou příliš lichotivé. 

S čím mrkváče oblékat? 

K mrkváčům se nejlépe hodí crop top nebo volný svetr, jenž do kalhot zastrčíte. Vedle svetříku si k nim můžete obléct obyčejné tričko nebo halenku, vše si však zastrčte alespoň částečně dovnitř. Nosit k nim můžete tenisky i podpatky. Jejich velkou výhodou je pohodí.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz