Móda větší velikosti není pouze o oblečení

 

Móda plus size velikostí není pouze o oblečení. Je to také o tom, aby se žena v takovém oblečení cítila dobře, sebevědomě a sebejistě. To je spojeno s dobře střiženým a kvalitně ušitým oblečením, které perfektně padne. Módní značky by měly plus size lidi pochopit a ne se jim svými modely vysmívat. 

 

Když se totiž cítíte sebevědomě, tak se tak i prezentujete světu a ten se pak může v chování k vám změnit. Lidé vám pak věří, jste úspěšnější v práci a v jiných aktivitách. K tomu však potřebujete i oblečení, které vám padne a bude vám lichotit. Módní značky se v posledních letech doopravdy snaží. Dívají se na to, co jejich klientela skutečně potřebuje. Zdá se, že neforemnému oblečení již odzvonilo. Pozor, pohodlné neznamená, že nemůžete vystoupit ze své komfortní zóny. 

 

Víte, že se díky tomu pohnulo i s velikostmi? A tak rifle s velikostí 38 mohou pokaždé vypadat jinak. Každá značka to má dneska tak trochu jinak. A aby toho nebylo málo. Velikost 38 v padesátých letech se rovná dnešní velikosti 32. To však způsobuje, že můžete mít v kabince 8 riflí o velikosti 38 různých značek a každé vám budou tak nějak jinak. Každá značka si to totiž upravila tak nějak po svém. Někdo si přidal na hrudníku, někdo v pase a další v bocích. 

 

Také je prokázáno, že ženy raději nakupují oblečení s menšími čísly, a to i přesto, že jim toto oblečení nakonec nesedí. 

 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz