Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Lezectví - vše, co potřebujete vědět o tomto sportu

29.10.2022 00:00:00

Lezectví je výborným sportem pro všechny ty, kteří potřebují pořádnou dávku adrenalinu a rádi si staví nové výzvy. I když se to může jevit jako sportovní disciplína, která je jen pro málokoho, není tomu tak. A proto stojí za to jej více prozkoumat. Podívejte se spolu s námi na výhody lezectví a co budete potřebovat na první tréninky. 

 

Lezectví, co je to za sport? 

Příznivci této sportovní disciplíny si cení hlavně bohatých možností. Nabízí široké spektrum sportovního vzrušení. Dá se rozdělit do třech hlavních kategorií: 

  • zimní lezení
  • klasické lezení 
  • hákové lezení 

 Dále je pak tento sport klasifikován podle mnoha dalších faktorů, jako toho, jaké vybavení sportovci používají. Nesmírně důležitým prvkem jsou rovněž i podmínky, v nichž se disciplína provozuje. Je možné ho rozlišit také i na horolezectví, stěnové lezení, vícestěnné lezení a lezení po skalách. 

 

Druhy lezectví

Horolezectví 

Horolezectví vyžaduje velkou fyzickou aktivitu pod širým nebem. Pěstuje se na skalnatém terénu. V zimě se lezení po skalách nepraktikuje. Disciplína je určena pro dvě osoby, kdy jedna leze a druhá ho jistí. 

Lezení po laně

Existuje čím dál tím větší počet zařízení, v nichž můžete lézt po tzv. panelu. Jde o umělou stěnu, která je perfektním řešením pro všechny ty, kteří se lezení teprve učí a je užitečná i tam, kde se člověk připravuje na náročnější výzvy v terénu. 

 

Vícestěnné lezení 

Tzv. velká stěna je jedním z nejpokročilejších druhů lezení, který je určený pro profesionály s dlouholetými zkušenostmi. Sport vyžaduje dokonalé dovednosti, trpělivost a specializované vybavení. Na některých stěnách stráví sportovci i několik dní. 

 

Lezení po ledu 

Pro milovníky zimního lezení tu je možnost lezení po ledu. I toto je velmi náročný druh lezectví a mohou si ho dovolit jen ti nejlepší profesionálové, kteří se lezectví věnují řadu let. Velmi důležitá je u tohoto sportu příprava i ta správná výbava. 

Klasické lezectví 

Klasické lezectví používá pouze jistící náčiní, nic jiného. 

Smíšené lezectví

Smíšené lezectví je pak to co umožňuje kombinovat lezení po skalách a po ledu. 

 

Pískovcové lezectví 

Pískovcové lezení nepoužívá kovové samojistící prostředky, ani magnézium. 

Hákové lezectví 

Při tomto způsobu lezení se používají háky, které jsou již umístěné na skalách. 

Bouldering 

Jeden z nejnovějších druhů lezectví, lezení, se věnuje v překonávání velkých balvanů behem cesty. Je to hodně nebezpečné, protože se u toho nepoužívají horolezecká lana a nejsou tedy jištění. 

 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz