Jaký kostým pořídit pro malou baletku?

Přihlásili jste svou malou princeznu do baletu a jste si jisti, že jste ji dobře připravili a máte skutečně všechno potřebné: Zkontrolujte to s námi. 

Dres

Dres a taneční sukně jsou jedním ze základních prvků, bez nichž poctivý trénink tance nezrealizujete. Měly by se hodit k vkusu děvčete. Nemohou být ani příliš velké, ale ani malé. Dres nikde nesmí škrtit a omezovat ho v pohybu. Díky výřezu na zádech pak bude moci učitel vidět každý pohyb paží.

Punčocháče 

 Důležité jsou i punčocháče, které jsou nezbytnou součástí outfitu. Nesmí klouzat dolů a zároveň nesmí být ani příliš dlouhé. Barva punčoch je obvykle buď bílá nebo světle růžová, protože zdůrazňují práci nohou. 

Sukně 

Tylová sukně se využívá na tréninky i vystoupení. Gumička by měla být umístěna v místě pupíku a její délka by měla odhalovat většinu stehen. Jde tedy o krátkou sukni. Co se týká baletních bot jsou základním kamenem všechno. 

Baletní boty 

Jen s těmi správnými botami se mohou naučit piruetám a skokům. Kožené boty přitom sedí na noze lépe než ty plátěné. Pro začínající baletku budou stačit ty piškoty s plnou podešví, správnou oporu chodidla potom zajistí všité gumičky. Správně vybrané boty nesmí být ani příliš těsné, ani příliš velké. Nesmí dřít. Velké pak nedovolí provést určité pozice na prstech (to se týká špiček). Nejlepší je aby si baletky na nich vyzkoušely cvičit bodové ohyby (na špičkách).

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz