Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jaké základní vybavení by nemělo chybět v domácí posilovně

18.09.2022 00:00:00

Chcete si vytvořit doma svou vlastní malou posilovnu? Máme pro vás tipy, co by v ní v žádném případě nemělo chybět. Jde o základní vybavení, které jistě oceníte. 

 

A začneme pěkně od podlahy

Základem každé posilovny je totiž právě ona. Poničit si podlahu pádem činky je totiž velmi snadné a zbytečné. Dobré je proto vybrat si měkčenou podlahu, která snese pády, čím ochráníte podlahu i své sportovní vybavení. 

 

Posilovací lavice

Pokud chcete mít doma posilovnu, musíte mít kromě podlahy i dobrou posilovací lavici. Je to totiž základní kus nábytku každé posilovny. Dobrá je jak rovná posilovací lavice, tak i polohovací lavice, která už představuje o něco vyšší level. 

 

Stojany 

Samozřejmě, činky můžete mít pod postelí, ale vždy je lepší, když k tomu máte stojany. Navíc, na velkou osu na dřepy, bench a tlaky na ramena je prostě stojan nezbytný. Bez něj jsou některé cviky necvičitelné. 

 

Osa

K ose není co dodat. Použijete ji na mrtvé tahy, dřepy, benchpress, bicepsové zdvihy, nohy, záda, ramena, zadek i tricepsy. Bez osy není žádná posilovna posilovnou. 

 

Kotouče na osu

Osa je vám bez kotoučů k ničemu, to je prostě holý fakt. Velmi dobré jsou k tomu tzv. bumper kotouče, které díky důmyslným nárazníkům vydrží bez problémů i pády a odhozy. 

 

Nakládací jednoručky 

Jestli nechcete mít doma záplavu činek, pořiďte si nakládací jednoručky. Na ně si pak můžete naložit přesně tolik, kolik potřebujete. 

 

Kettlebelly

Další posilovací pomůckou, která by ve vaší domácí posilovně neměla chybět, jsou kettlebelly. Zjednodušeně řečeno, železné koule s madlem. Kettlebell zaměstná celé tělo, podporuje celkovou mobilitu a funkčnost celého pohybového aparátu a pomůže vám jak s hubnutím, tak i s posilováním. 

 

Hrazda 

Na záda se vám pak bude hodit hrazda. Jde o naprosto jednoduchou záležitost, ale zároveň i nenahraditelnou. 

 

Bradla 

V neposlední řadě v domácí posilovně oceníte i bradla. Procvičíte si na nich tricepsy, prsa i přední ramena. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz