Jaké svatební šaty budou v módě v roce 2022?

Na jaře se zahájila nová svatební sezóna a s ní jsou spojené i nové módní střihy svatebních šatů. Chcete vědět i vy, jaké svatební šaty jsou ty nejmódnější v roce 2022? 

 

Svatební šaty 2022

Ve světě šatů se toho každý rok děje doopravdy hodně. Každou sezónu se tvoří zcela nové střihy, zdobení i barevné kombinace. Každá sezóna přináší spoustu novinek ve světě módy, také odvětví svatebních šatů. Při pozorování modelů z minulých let je jasně vidět kývnutí na plesové šaty, které jsou mimořádně šik a elegantní. 

Nosit šaty na svatbu které připomínají šaty z červeného koberce je dnes již zcela běžné a nikoho ani nepřekvapí. Svatba je svým způsobem i módní přehlídka. Ženy milují chvíle, kdy se mohou předvést v tom nejlepším. 

 

Trendy svatebních šatů 2022

  • V roce 2022 se budou nosit svatební šaty ušité převážně z šifonu a tylu. Tyto šaty jsou extrémně lehké a dávají velký prostor pro dekorování, tedy drapování a volány. Ostatně, co se týče zdobení šatů, in budou svatební šaty, kterou jsou extrémně bohaté. Se zdobením se tedy rozhodně šetřit nebude. Přibývá také šatů s výrazně rýsovaným korzetem a krajkové šaty. 
  • V této sezóně budou podobně jako i v minulé sezóně v módě asymetrické šaty na jedno rameno. Tento model je vhodný jak pro ženy, které si rády nechávají sepnuté vlasy, tak i pro milovnice rozpuštěných vlasů. 
  • Novým trendem jsou tzv. crop top sukně. Což jsou sety, které jsou čím dál častěji vidět na prohlídkových molech a večírcích. Jde o svatební šaty, které tvoří crop top a vytuněná krásná sukně. 
  • Velmi módní jsou letos svatební šaty s řaseným výstřihem a mini délkou. Ty ještě donedávna na svatbu vůbec nepatřily. Letos jsou naopak naprostým hitem. Nicméně, i přes jejich překvapivé objevení mezi hity letošního roku, stále se budou přece jen častěji nosit šaty v maxi délce. 
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz