Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jaké oblečení ovlivňuje naši pohodu?

30.07.2022 00:00:00

Psychologie odívání je moderní dynamicky se rozvíjející se vědní obor, díky němuž se můžeme dozvědět o zajímavých věcech. Velmi často si neuvědomujeme, jak moc naše oblečení ovlivňuje to, jak se cítíme. A přitom je velmi důležité mít zcela ujasněno, co na sobě každý den nosíme. Dokáže nám to totiž dodat sebevědomí i optimismus. Bohužel se ale také stává, že nás může i deprimovat a způsobovat to, že se necítíme žensky. 

 

Jak oblečení ovlivňuje to, jak se cítíme? smyslné spodní prádlo vám třeba dodá sebevědomí

To, jak se cítíme dobře a pohodlně nejlépe ilustruje spodní prádlo. I když je zvenčí neviditelné, dokáže hotové zázraky. Pěkné spodní prádlo, i když je tedy pod oblečením, vám dodává sebevědomí. Díky tomu se také cítíme atraktivnější a upravenější. V důsledku toho se pak nebojíme postavit výzvám. Cítíme také větší svobodu jednání. Smyslné prádlo nám dodává jistotu v intimních vztazích s partnerem. Cítíme se přitažlivě, i přes drobné nedostatky na postavě. 

Ušpiněné tričko jako dámské pyžamo ubírá sebevědomí

Dělá to mnoho žen, ale není to správné. Velmi často není noční prádlo příjemné na pohled. K spaní si bereme oblečení, které už nikam jinam nosit nechcete. Je fajn, že chcete oblečení využít naplno, ale vzít si staré a flekaté tričko jako pyžamo , není ta nejlepší cesta. Připravujeme se tak o sebevědomí, cítíme se tak opomíjení, nehodní dobrého zacházení a nepřitažliví. Psychologie oblečení ukazuje, jak funguje naše podvědomí. Ekologie je důležitá, ale je lepší proměnit poškozené a flekaté oblečení v hadry, než ho dále nosit a tím se celkově negativně ovlivnit. 

Pozor, šedé a černé oblečení vyvolává negativní myšlenky

Podceňovat by se neměla ani barva oblečení. Psychologové prokázali, že v šedé se cítíme nevýrazní. Hnědá nás deprimuje a vyvolává negativní  myšlenky. Černé oblečení působí podobně. Je zajímavé, že právě tohle oblečení je pravidelně módní v podzimní a zimní sezóně. Stojí za to, tuhle šeď prolomit nějakými šťavnatými barvami, které nám zajistí pohodu. 

Barevné oblečení nám dodává optimismus

Barvy nám dodávají pozitivní energii, kterou tolik v práci potřebujeme. Velmi blahodárně na naši psychiku má trávová zeleň, červená, modrá, fialová, růžová.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz