Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jaké jsou účinky jízdy na rotopedu? 

02.12.2023 08:00:00

Již po jednom měsíci pravidelného trénování máte možnost sledovat viditelné výsledky. Takový kardio trénink na stacionárním kole zvyšuje kapacitu plic, zlepšuje činnost srdce, snižuje hmotnost a zvyšuje celkovou sílu těla. V první řadě to ovlivňuje svaly na nohou. Stehna a lýtka šlapáním na kole získají pěkný, svalnatý tvar. Abyste však něčeho dosáhli, je zapotřebí jezdit na stacionárním kole pravidelně, a to tedy alespoň 3x týdně. Jeden trénink by přitom měl trvat alespoň 20 minut. Jeho intenzita je individuální záležitostí. Cvičení na rotopedu přináší skvělé výsledky, stačí jen začít šlapat. 

 Image by musculacaoMM2020 from Pixabay

Ježdění na rotopedu a jeho účinky 

Jízda na rotopedu je typickým kardio tréninkem. Během něj budujeme vytrvalost a zlepšujeme přitom i kapacitu srdce. Již však po měsíci pravidelného ježdění na stacionárním kole je viditelné snížení hmotnosti a zvýšení svalů na nohou. Zvyšuje se také celková odolnost těla a zlepšuje se pohoda i prokrvení celého těla. 

Obrovskou výhodou jízdy na stacionárním kole je nízká úrazovost. Nedochází zde k otřesům, ani k přetěžování kloubů a kolen. Z tohoto důvodu se cyklistika doporučuje všem, kdo chce zhubnout a zlepšit si kondici, ale nemohou se přetěžovat kvůli starým zraněním. 

 

Jak často byste měli jezdit na rotopedu? 

Aby byl trénink skutečně efektivní, zvlášť, pokud chcete zhubnout, měli byste na kole jezdit pravidelně. Základní tréninkový plán zahrnuje jízdu na rotopedu alespoň 3x týdně po dobu 20 minut. Po každém tréninku by potom měla být jednodenní přestávka. Postupem času je možné počet tréninků zvyšovat, ale mějte na paměti, že alespoň 1 den v týdnu by měl výt dnem bez sportovní pohybové aktivity. 

 

Nepodceňujte jízdu na rotopedu. Mnoho lidí ji bere jako jednoduchý a nenáročný sport, ale přitom správně provedený tréninky je námaha a stejně jak po každém stresu na organismus, byste měli i po něm odpočívat. Pozor ale, pokud budete na kole šlapat je jednou za čas, žádné efekty nezaznamenáte. A to ani po půl roce.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz