Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jaké doplňky si pořídit pro domácí cvičení?

02.11.2022 00:00:00

Doplňky pro domácí cvičení zabírají málo místa a skvěle spestřují sportovní aktivity a rozšiřují možnosti tréninku. Víte, jaké pomůcky si vybrat a jak s nimi cvičit? Podívejte se na přehled těch nejlepších možností. 

 

Jak si vybrat domácí cvičební pomůcky? 

Nemusíte chodit do posilovny, trénovat můžete klidně v pohodlí svého domova. Potřebujete k tomu volného prostoru, pevnou motivaci a pohodlné cvičební úbory. Pokud chcete zvednout laťku svému domácímu cvičení, pořiďte si doplňky do domácí posilovny. 

  • Zvýšíte tím efektivitu každého tréninku. 
  • Urychlíte tím dosažení požadovaných výsledků. 
  • Zabráníte monotónnosti při domácím cvičení. 

 

Pořízení těchto pomůcek obvykle příliš mnoho nestojí. Je to obvykle levné. 

Co si tedy pořídit? 

Činky a kettlebelly

Činky a kettlebelly vám pomohou s vaším domácím silovým tréninkem. Procvičíte si s nimi svaly paží, ramen a zad. Spolu s nimi spálíte spoustu kalorií a získáte ohromnou sílu. Jejich nákup je relativně levný. Dbejte na svou bezpečnost a začněte od těcg nejjednodušších, základních pohybů a teprve až pak přejděte k pokročilejším. 

 

Gumičky a cvičební pásy

Gumy a cvičební pásy jsou hitem posledních let. Zaberou skutečně málo místa a dokáží hotové divy. Dosáhnete s nimi požadovaných výsledků v krátkém čase. Výhodami svičení s odporovými gumami je hlavně v posilování různých svalových skupin, spalování tuků a budování svalové hmoty. Ocení je hlavně ti, co mají rádi dynamické kardio s výskoky. Díky provádění klasických dřepů až cviků na záda a břicho, můžete spalovat kalorie bez dupání a skákání. Je to ideální pro ty, kteří nemohou zatěžovat kolena. 

 

Boxerská hruška

Pokud vás standardní fitness nudí, pořiďte si boxerskou hrušku nebo boxovací pytel a dobře padnoucí boxerské rukavice. Nicméně, dříve, než začnete cvičit, domluvte si trénink s profesionálem. Naučí vás i správnou techniku a řekne vám, co máte cvičit. 

Míče na cvičení doma 

Ke stabilizaci a vytvarování těla poslouží i na domácí trénink míče. Hlavně takový ten velký, na němž se dá cvičit vsedě i vleže. Posílíte si tím břišní svaly, stehna, hýždě, hluboké svaly, které jsou zodpovědné za držení těla. Skvěle si na něm můžete vytvarovat svou postavu, spalujete s ním kalorie, pracujete na lepší motorické koordinaci, pohyblivosti a motorice. 

 

Masážní válec

V domácí posilovně by rozhodně neměl chybět ani masážní válec, který se hodí po intenzivním tréninku, ale i po dlouhém a náročném dni v práci. Je to senzační nástroj na uvolnění napjatých svalů a zároveň zvyšuje lidskou pružnost, posiluje hluboké svaly a urychluje postréninkovou regeneraci. Navíc skutečně příliš mnoho nestojí.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz