Jaké doplňky si pořídit pro domácí cvičení?

Doplňky pro domácí cvičení zabírají málo místa a skvěle spestřují sportovní aktivity a rozšiřují možnosti tréninku. Víte, jaké pomůcky si vybrat a jak s nimi cvičit? Podívejte se na přehled těch nejlepších možností. 

 

Jak si vybrat domácí cvičební pomůcky? 

Nemusíte chodit do posilovny, trénovat můžete klidně v pohodlí svého domova. Potřebujete k tomu volného prostoru, pevnou motivaci a pohodlné cvičební úbory. Pokud chcete zvednout laťku svému domácímu cvičení, pořiďte si doplňky do domácí posilovny. 

  • Zvýšíte tím efektivitu každého tréninku. 
  • Urychlíte tím dosažení požadovaných výsledků. 
  • Zabráníte monotónnosti při domácím cvičení. 

 

Pořízení těchto pomůcek obvykle příliš mnoho nestojí. Je to obvykle levné. 

Co si tedy pořídit? 

Činky a kettlebelly

Činky a kettlebelly vám pomohou s vaším domácím silovým tréninkem. Procvičíte si s nimi svaly paží, ramen a zad. Spolu s nimi spálíte spoustu kalorií a získáte ohromnou sílu. Jejich nákup je relativně levný. Dbejte na svou bezpečnost a začněte od těcg nejjednodušších, základních pohybů a teprve až pak přejděte k pokročilejším. 

 

Gumičky a cvičební pásy

Gumy a cvičební pásy jsou hitem posledních let. Zaberou skutečně málo místa a dokáží hotové divy. Dosáhnete s nimi požadovaných výsledků v krátkém čase. Výhodami svičení s odporovými gumami je hlavně v posilování různých svalových skupin, spalování tuků a budování svalové hmoty. Ocení je hlavně ti, co mají rádi dynamické kardio s výskoky. Díky provádění klasických dřepů až cviků na záda a břicho, můžete spalovat kalorie bez dupání a skákání. Je to ideální pro ty, kteří nemohou zatěžovat kolena. 

 

Boxerská hruška

Pokud vás standardní fitness nudí, pořiďte si boxerskou hrušku nebo boxovací pytel a dobře padnoucí boxerské rukavice. Nicméně, dříve, než začnete cvičit, domluvte si trénink s profesionálem. Naučí vás i správnou techniku a řekne vám, co máte cvičit. 

Míče na cvičení doma 

Ke stabilizaci a vytvarování těla poslouží i na domácí trénink míče. Hlavně takový ten velký, na němž se dá cvičit vsedě i vleže. Posílíte si tím břišní svaly, stehna, hýždě, hluboké svaly, které jsou zodpovědné za držení těla. Skvěle si na něm můžete vytvarovat svou postavu, spalujete s ním kalorie, pracujete na lepší motorické koordinaci, pohyblivosti a motorice. 

 

Masážní válec

V domácí posilovně by rozhodně neměl chybět ani masážní válec, který se hodí po intenzivním tréninku, ale i po dlouhém a náročném dni v práci. Je to senzační nástroj na uvolnění napjatých svalů a zároveň zvyšuje lidskou pružnost, posiluje hluboké svaly a urychluje postréninkovou regeneraci. Navíc skutečně příliš mnoho nestojí.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz