Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak vybrat koloběžku pro malé dítě?

05.12.2022 00:00:00

Koloběžka představuje jednu z nejoblíbenějších dětských hraček a je to velmi dobře, protože i přes existenci televize a počítače jsou stále oblíbenou pohybovou aktivitou. Pokud se i vy chystáte koupit svému dítěti koloběžku, nejspíše se zamýšlíte, jak poznat tu nejlepší. A my pro vás máme odpovědi. 

 

V prvé řadě byste se měli zamyslet, co je pro vaše dítě nejlepší. Dvě nebo tři kola? Jaký je ten správný věk? 

 

Koloběžka pro nejmenší děti ve věku 2 až 5 let

Koloběžky s třemi koly skýtají větší stabilitu při jízdě, což se osvědčí dětem, které teprve na tomto zařízení začínají dobývat svět. Dítě na takové koloběžce může pomalu a bez rizika zvládat odpudivý pohyb, rozvíjet svou koordinaci a učit se rovnováze těla i kroucení. 

I zde si však můžete vybrat ze dvou typů: 

  • koloběžky s dvěma koly vpředu a jedním vzadu, kde je i brza
  • koloběžky s jedním kolem vpředu a jedním vzadu (dvě kola vzadu však mohou být pro batole určitou překážkou, protože se musí vyvarovat tomu, aby nohama nenaráželo do kol).

Důležitým prvkem u těchto koloběžek je i to, z jakého materiálu jsou kolečka vyrobeny

Nejlevnější jsou malé plastové, které jsou hlučné a mohou se rychle rozbít. Hodí se na rovné a hladké povrchy. Lepší jsou pryžová kolečka, která jsou tichá a odolná proti oděru. Nejpraktičtější jsou pak pumpovaná kola, která umožňují snadnější překonávání překážek a nerovností. 

Koloběžka pro děti předškolního věku 

Pro větší děti jsou pak ideální koloběžky se dvěma koly. Pro děti předškolního věku je nejlepší, když je u koloběžky možné nastavit výšku řídítek. 

Typ, velikost a výška stupátka 

U dětských koloběžek je nejčastěji stupátko z plastu. Má to několik výhod. Koloběžka je díky tomu velmi nízká, což usnadňuje přenášení. Koloběžka je díky tomu pružná a dobře pohlcuje povrchové vinrace, které nepřenáší na tělo, což je zdravější pro páteř a vlastně pro celé tělo. Jinak mohou být stupátka z hliníku. Takové koloběžky jsou potom tužší a rychlejší a rovněž přenáší více vibrací. No a také může být stupátko z překližky. Takové koloběžky jsou ale vhodnější pro starší děti, dospívající a dospělé. Při jízdě se ohýbá a tlumí nárazy, ale potřebujete na ni tu správnou váhu. 

Co se týká výšky platí, že na rovný terén jsou nejlepší nízké koloběžky. Stupátko by pak mělo být i dostatečně dlouhé a široké, aby dávalo dostatečný pocit stability. Povrch by měl být potažený ideálně protiskluznou vrstvou. 

Na co si při nákupu koloběžky pro dítě dát pozor? 

Při výběru koloběžky pro dítě si všímejte i brzdy. U koloběžek s třemi kolečky je vzadu. Měla by jít dobře sešlápnout. Nemělo by to jít těžce. Čím lehčí, tím snadnější pro dítě. 

Dále se dívejte na řídítka, která by měla být pokryta měkkou pěnou. Zvyšuje to bezpečnost dítěte.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz