Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak vázat korzet - rady pro začátečníky

22.01.2024 08:00:00

Korzet není jen prvkem spodního prádla, ale také módním akcentem, který zvýrazňuje postavu a dodává jí jedinečný charakter. Nicméně, na začátku může být jeho správné nasazení a jeho správné nošení trochu problém. V tomto článku probereme krok za krokem, jak správně uvázat korzet, abyste zajistili správné padnutí a pohodlí. Zde je náš průvodce pro ty, kteří chtějí ovládat umění vázání korzetu. 

Proč je důležité správně uvázat korzet?

Začneme ale pěkně od začátku. Správné zavázení korzetu je klíčovou součástí zajištění správného padnutí a vzhledu. Korzety jsou navrženy tak, aby tvarovaly a podporovaly postavu a nevhodné šněrování může vést k velkému nepohodlí při nošení a dokonce i k poškození korzetu samotného. Proto je důležité se tuto dovednost od začátku správně učit. 

Jak uvázat korzet? Krok za krokem 

Příprava korzetu 

  • Ujistěte se, že korzet správně sedí na vaší postavě
  • Otevřete všechny háčky nebo patentky na přední straně korzetu, abyste si ho mohly obléknout
  • obtočte si ho kolem těla 

Polohování korzetu 

  • Korzet by měl být umístěn tak, aby přední část byla uprostřed hrudníku a zadní část byla na zádech. 
  • Ujistěte se, že horní a spodní část korzetu jsou rovnoměrně rozmístěny. 

Korzetové zapínání 

  • Postavte se před zrcadlo, abyste přesně viděli, co děláte. 
  • Začněte u spodní části živůtku a začněte zavírat háčky nebo patentky na přední straně živůtku. Obvykle začínáte od nejnižšího bodu a postupujete směrem nahoru. 

Jak korzet šněrovat? 

Korzety, které mají vzadu krajku vyžadují šněrování. Najděte kousek tkaničky, který je ve spodní části korzetu. Začněte jemně stahovat za oba konce, aby se vám korzet začal stahovat kolem pasu. Účelem korzetu je tvarovat postavu, ne ji drasticky stahovat. Korzet začněte jemně šněrovat, tkaničky stáhněte dolů. Při šněrování udržujte stejnoměrné napětí na obou stranách, abyste zajistili jednotné a pohodlné nošení. 

Zavazování mašle 

Hlava korzetu by měla být na úrovni vašeho pasu. Oba konce krajky zavažte do mašle nebo na uzel uprostřed korzetu. Pokud s tím máte potíže, můžete někoho požádat, aby vám pomohl uvázat mašli na zádech. Ujistěte se, že uzel je bezpečný, ale ne příliš těsný, aby bylo možné korzet později rozepnout. 

Regulace napětí

Pokud si můžete upravit napětí tkaničky při zavazování korzet, upravte ho tak, aby korzet byl pohodlný, ale nepříliš těsný. To by nemělo způsobit řádnou bolest nebo potíže s dýcháním. 

Jak korzet uvázat? 

Pamatujte, že zavazování korzetu může být při prvním pokusu obtížnější, ale cvičením to bude jednodušší. Důležité je také nosit korzet s mírou a dbát na své zdraví a pohodlí. Pokud máte nějaké pochybnosti nebo obtíže, vyplatí se poradit se s někým zkušenějším v nošení korzetů.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz