Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak tvar ňader ovlivňuje výběr podprsenky

23.08.2021 00:00:00

Možná jste to netušily, ale nákup té správné podprsenky nekomplikuje pouze fakt, jak velké prsa máte a jaký je váš obvod, ale i tvar prsou. Může to být právě on, který z nákupu té správné podprsenky učiní zapeklitou záležitost. Tohoto faktu si všimla britská firma Third Love, která se ženské poprsí pokusila zmapovat a nakonec i vydala přehled ženských ňader.

 

Každý tvar má přitom svá specifika.

Kulatá prsa

Kulatá ňadra jsou nejžádanější a nejvíce chválený tvar poprsí. Má ho však jen malé procento žen. Ňadra se vyznačují tím, že jsou stejně plně ve své horní i dolní části. Sluší vám takřka všechny podprsenky. Vůbec nejlepší jsou bez vycpávek a polstrování.

Prsa do stran

Pokud bradavky směřují do opačných stran, jde o typ zvaný východ-západ. Nákup spodního prádla pro tento typ ňader je dost problematický. Nejlépe jim sedí polstrovaná podprsenka, která prsa přitáhne zpět do středu.

Zvony

Zvony. Tak se označují prsy, které jsou ve své horní části užší a méně objemné než v té spodní. Název získaly podle svého tvaru. Tomuto tvaru ňader svědčí balkonové podprsenky.

Stranově uspořádaná ňadra

Stranově uspořádané prsa jsou ta, které jsou daleko od sebe. Najdete je spíše jakoby po stranách trupu. Taková prsa potřebují měkký košíček s vycpávkou na boku, která je dostane dopředu.

Atletická prsa

Atletická prsa se vyznačují menším množstvím prsní tkáně, zato s výraznějším prsním svalstvem. Ideální pro tento typ prsou jsou vycpané podprsenky. V létě pak můžete vyzkoušet bralet.

Kapky

Kapky budí kulatý a plný dojem, jenže ve skutečnosti jsou ve vrchní části méně plné. Mají nerovnoměrně rozložené těžiště. Potřebují zvednout. Nejvíce jim proto svědčí balkonová podprsenka, která jim dá i velmi pěkný zaoblený tvar.

Úzká prsa

Úzká prsa jsou méně objemné a jejich bradavky obvykle směřují k zemi. Potřebujete je tedy zvednout a vyztužit. K tomu dobře slouží push-up podprsenky.

Asymetrické poprsí

Asymetrické poprsí je takové, kdy jedno prso je větší než druhé. Najít pro taková prsa správnou podprsenku je skutečně složité. Naší snahou je odvést od ní pozornost a minimalizovat rozdíl. Vždy je proto nutné, přizpůsobit se většímu ňadru. Vše tkví v úpravě popruhu. Pomoci mohou i silikonové vycpávky.

Povolená prsa směřují dolů spolu s bradavkami.

 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz