Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak si vybrat svůj první skateboard

16.09.2022 00:00:00

Chcete se naučit jezdit na skatu? A už máte svůj první skateboard? Nemáte? Výběr prvního skateboardu pro úplného začátečníka není zrovna nic jednoduchého. Připravili jsme si pro vás jednoduchý návod, který by vám měl s výběrem vašeho prvního skateboardu pomoci. 

 

Svůj skate si vybírejte podle jeho využití 

Jak často se jízdě na skatu chcete věnovat a také kolik chcete do skateboardu investovat. Pokud jste začátečník, je pro vás výhodnější pořídit si kompletní skateboard. Zajedno vás to vyjde levněji a za druhé, pro začátek vám to doopravdy stačí. Potom, co si uděláte jasno a jízdu si alespoň trochu osvojíte, vždy si můžete nechat skateboard potom poskládat. 

To, jaký skateboard si pořídíte, dost zásadně ovlivňuje i technika jízdy. Jde o velmi důležitý bod, který rozhodne, zda sáhnout po streetovém skateboardu nebo longboardu. Longboardy mají díky větší desce a větším kolečkám vyšší stabilitu a rychlost při rychlejší jízdě. Jsou určeny k rychlejší jízdě v ulicích a z kopců. Streetové skateboardy vám umožní lepší kontrolu a jsou lepší pro provádění triků. 

 

Kompletní skateboard

Kompletní skateboardy jsou pro začátečníky nejlepší. Mají obvykle desku z plastu nebo dřeva, šířku 19 až 20,5 centimetrů, délku přibližně 80 centimetrů. S velikostí je nutné se řídit podle desky. 

Jak vybrat velikost

Dospělý a děti od 13 let s velikostí bot 41+ a výškou 161 centimetrů a více potřebují desku dlouhou 72 až 80 centimetrů. Junioři ve věku 9 až 12 let s výškou 131 až 160 centimetrů a velikostí bot od 39 do 41 potřebují délku desky mezi 55 až 71 centimetry. Mini skateboardy s délkou 40 až 55 centimetrů jsou ideální pro malé děti ve věku 6 až 8 let, pohybují se svou výškou mezi 100 až 130 centimetry a jejich velikost boty je tak nějak okolo 35 až 38. 

Další důležité výběrové parametry

  • Nejčastějším materiálem pro výrobu skateboardu je kanadský javor. Deska je vyrobena obvykle ze sedmi dýh, které jsou vrstveny na sebe. Desky jsou pak pevnější, ale i těžší. 
  • Větší kolečka umožňují stabilnější jízdu a lépe se dokáží poprat s nerovnostmi na silničním povrchu a jsou také i rychlejší. 
  • Malá kolečka jsou lehčí a nemusíte se u nich tolik odrážet. 
  • V úvahu je rovněž důležité vzít i tvrdost koleček, protože určují rychlost a přilnavost. Obecně je možné říci, že čím jsou tvrdší, tím jsou rychlejší a naopak. Ti měkčí mají pro změnu větší přilnavost a jsou vhodnější pro streetovou jízdu.
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz