Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak se starat o vodácké věci?

03.01.2023 00:00:00

Jednoduše, jako o vlastní. Nejen z důvodu, zbytečného utrácení peněz, ale také i z důvodu ochrany přírody. Vodácké věci jsou totiž ponejvíce syntetické a i když se na ně již používají i recyklované materiály, pokud se k nim nebudete chovat pěkně a budou se muset často kupovat nové, je to ztráta peněz i zbytečné zatěžování přírody. 

 

Plovací vesta 

Nosnou složkou každé plovací vesty je vzduch, který je uzamčený uvnitř v pórech. Při opakovaném mechanickém stlačení dochází ale k trvalému poškození. Vzduch může z vesty odcházet a ta pak neplní svou funkci. Naopak vás může dokonce ještě více táhnout ke dnu. S vestou proto zacházejte opatrně. Nikdy na ní neseďte!Nepokládejte na ni nic těžkého. Převážejte ji vždy uloženou navrchu zavazadla. Nesušte ji na přímém slunci. 

Neopreny

Neopren je sendvič vytvořený z nylonu, neoprenu a nylonu. Jde o speciální nylonovou látku, která obkloppuje neopren ze dvou stran. Pokud podléhá dlouhodobmu mechanickému tlaku, vymačká se, a proto ho minimálně překládejte a nedávejte ho na dno zavazadla. Sušte ho volně zavěšené bez kolíčků a ve stínu. Slunce mu totiž nedělá dobře. Vyhýbejte se také ostrým předmětům a chraňte ho další vrstvou. Noste neopren té správné velikosti. Malý neopren se rychleji ničí a příliš volný neplní svou funkci. Po nošení ho omyjte čistou vodou a nečistoty očistěte mýdlem, speciálním antibakteriálním roztokem a jemným kartáčkem. Čištění neoprenu prodlužuje jeho životnost a zamezuje tvorbě nepříjemného zápachu. Zipy promazávejte speciálním lubrikantem. Pozor si dejte ale na oleje, protože ty by ho poškodily. 

Bundy

Bundy jsou vodotěsné a paropropustné, protože jde o stejně speciální kousky oblečení, jako v případě funkční bundy na hory. Vodácké bundy jdou ale z jiných materiálů. Jsou podlepené speciální páskou, která zabraňuje průniku vody dírkou po jehle. Nicméně jsou velmi choulostivé k mechanickému poškození a nedělají jim dobře vysoké teploty. Vodácké bundy proto nikdy neperte v pračce. Dobře jim nedělají ani vysoké teploty. Bundy se perou ručně pracími prostředky, které vám doporučí výrobce. Nesušte je v sušičce, ani na přímém slunci.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz