Jak se obléknout na letní rande

Chystáte se na rande a přemýšlíte, co si vzít na sebe? Vše samozřejmě záleží na tom, kam se na rande chystáte a jaké je zrovna počasí, ale máme tu pro vás inspiraci. 

Co si vzít na rande? 

Problém s výběrem vhodného outfitu má mnoho žen i mužů. Pokusíme se vaše pochybnosti rozptýlit a poradíme vám s výběrem. Pokud chcete na svou polovičku udělat ten největší dojem, dejte sebe na první místo a nepředstírejte, že jste někdo, kdo nejste. Oblečení k tomu přizpůsobte. Rozhodně si neoblékejte to, v čem se necítíte dobře. Dobrou volbou jsou jednobarevné šaty s botami na měkkém podpatku a malou kabelkou. 

Počasí na rande dost rozhoduje 

To, co si vezmete na sebe, dost výrazně ovlivní bezesporu i to, zde bude teplo, zima nebo deštivo. Pokud bude hezky a plánujete rande venku, šaty jsou skvělým nápadem a rozhodně i příjemnou variantou. Spojit je můžete s pohodlnými sandály. Dobrou volbou je i sukně a oblíbená halenka nebo elegantní halenka a šortky. V případě, že pěkně nebude a bude místo toho zima, ale vy venku nebudete, stále si můžete dovolit jít v šatech. Dobrým nápadem je i overal. Rande venku v dešti není zrovna dobrý nápad, zkuste to přemístit do kavárny. Stylizace by neměla být příliš vyzývavá. Podle svého naturelu sáhněte po eleganci nebo ležérním oblečení. Nicméně, pokud jdete do drahé restaurace, sáhněte po eleganci a pokud do hospody, tak ležérní model. 

Čemu se v seznamovacích stylech vyvarovat? 

Ženy v stylingu dělají spoustu chyb. Tak je neudělejte taky. Vyhněte se příliš vyzývavému oblečení. Nemějte na sobě příliš mnoho šperk, zvláště se vyhněte kýčům. Vyhněte se umělým a neprodyšným materiálům, v nichž se můžete příliš potit. Vyhněte se také nepohodlným a příliš vysokým botám. Nepřehánějte to ani s líčením, protože to může vašeho partnera vyděsit. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz