Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak často byste si měli kupovat nové spodní prádlo?

07.04.2023 00:00:00

Pro někoho se může tato otázka zdát zbytečná, protože si kupuje spodní prádlo každý měsíc, ne každý však těmto nákupům holduje. Existuje řada mužů a žen, které si  prádlo nekoupí, byť se již doslova rozpadá. Pojďme si proto tuto problematiku přiblížit. Snad vám to pomůže v dané věci se zorientovat a třeba i zjistit, kdy šetření již skutečně není na místě. 

 

Podle odborníků byste staré spodní prádlo měli vyměnit za nové alespoň jednou za 6 až 12 měsíců. Vzhledem k tomu, že jsou tu mezi námi i tací rekordmani, co boxerky nosí klidně i deset let, než se úplně rozpadnou, zdá se, že se řada mužů, ale i žen, potýká s dost velkým problémem. 

Proč je obměna spodního prádla tak důležitá? 

Buďme k sobě upřímní, spodní prádlo, tedy především boxerky a kalhotky jsou v kontaktu s našimi nejintimnějšími partiemi. Místy, které však jsou velmi choulostivé na různé zapařeniny a infekce. Je proto důležité, pokud chcete předejít nějakým nepříjemným zdravotním komplikacím, abyste tuto oblast udržovali v čistotě. A tedy se nejen pravidelně myli, ale také nosili čisté spodní prádlo. Jenže skutečnost není tak jednoduchá, jak, by se mohlo zdát. Víte, že i na čistém vypraném prádle najdete až 10 000 živých bakterií, a to včetně Escherii coli? Čím starší spodní prádlo máte, tím obtížnější je zbavení bakterií a tím větší možnost hromadit mají. Nakonec pak mohou právě takovéto kalhotky nebo trenky být viníkem infekce močových cest, vyrážek v oblasti genitálií nebo alergických reakcí. 

Obměna spodního prádla je nezbytná

Potřeba obměny spodního prádla jednou za rok neplatí v případě, že máte svou zásuvku plnou boxerek a kalhotek, což vám umožňuje poměrně širokou rotaci spodního prádla. S takovým prádlem jste schopni vydržet i déle. Nicméně, pokud máte jen čtyři až sedm párů prádla, s pravidelnou půlroční obměnou byste měli počítat. A pozor, a to i přesto, že si ho perete často. Potřeba obměny spodního prádla se ještě více umocňuje, pokud sportujete, protože se jednoduše více zpotíte. V prádle se tak rychleji shromáždí více bakterií. V těchto případech by měla probíhat obměna spodního prádla ještě frekventovaněji. 

Jak poznat, že je čas na obměnu spodního prádla? 

To, že je spodní prádlo zapotřebí vyměnit, mimo jiné poznáte i podle toho, že začne blednout jejich barva, bílé prádlo zašedne, materiál se uvolní, pružný pás už není tak pružný, ale je volný.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz