Ideálním dárkem pod stromeček je i hřejivé pyžamo

Studené měsíce jsou o teple. Hledáme ho ve všem. Pomáhá nám hřejivé osvětlení, plameny svíčky, krb, hrnek s teplým čajem, kávou nebo čokoládou, vlněné ponožky, domácí oblečení, hřejivé deky a v neposlední řadě i příjemná pyžama. 

 

Po pobytu v mrazivém počasí naše tělo touží po jediném, být rozmazlováno v hřejivých a měkkých kouscích oblečení. Ideální pro tyto chvíle jsou zimní pyžama. Jaká to jsou? 

Flanelové pyžamo 

Jednou z variant je flanelové pyžamo. Jde o klasiku, která se obvykle skládá z kalhot na gumu a kabátku na knoflíky. Letos je obzvláště žádané to s tartanovým vzorem. 

Bavlněné pyžamo

Bavlněné pyžamo je pohodlné, na omak příjemné a nabízí více možností střihů. Vedle klasického pyžama na knoflíky si tak můžete pořídit pyžama teplákového stylu, hřejivé noční košile i overaly. 

Pyžamo z viskózy

Pyžamo z viskózy v létě příjemně chladí a v zimě dokáže zahřát. Je to velmi příjemný materiál, v němž se člověk cítí velmi pohodlně. Pyžama z tohoto materiálu jsou měkká a jemná. 

Pyžama z bambusu

V posledních letech stoupá obliba pyžam ušitých z bambusových materiálů. Tyto textilie na dotek připomínají hedvábí, ale dokáží absolvovat mnohem více vlhkosti než bavlna a v případě, když je potřeba, tak zahřejí. 

Zimní pyžama jsou pěkným dárkem

Vzhledem k tomu, že návrháři mají k dispozici kvalitní materiály, mají velké možnosti s tvorbou střihů i vzorů. Pravdou však je, že v případě střihů vede osvědčená klasika. Jinak však mohou být pyžama různě barevná i vzorovaná. Pořídit si tak můžete i pyžama se speciálním vánočním motivem. Pyžama už rozhodně nejsou kusem oblečení, za něž byste se měli stydět. Naopak. V současnosti, kdy prahneme po pohodlí, to je velmi žádaný vánoční dárek. Inspirujte se v našem eshopu a potěšte ty, které máte rádi.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz