Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Cvičení, které spálí nejvíce kalorií

22.05.2023 07:00:00

Informace o tom, kolik kalorií při cvičení spálíme, jsou silně motivující, hlavně, pokud se chcete zbavit přebytečných kil. Panuje přesvědčení, že nejlepších výsledků dosáhneme, když bude trénink vyčerpávající. Je to ale pravda? Nebo stojí za to vědět, jaké cvičení spaluje nejvíce kalorií a zaměřit se spíše na ně? Pojďme to zjistit. 

 

Co ovlivňuje, kolik kalorií spálíme během tréninku? 

Pokud víte, jaký kalorický obsah stravy je pro vás optimální, můžete začít s akčním plánem strategické volby typu cviků při trénování. Mějte však na paměti, že uvedené hodnoty spálených kalorií jsou pouze odhady a závisí na mnoha dalších faktorech, jakou je třeba tepová frekvence při tréninku. Čím je vyšší, tím více kalorií spálených na počítadle v průběhu vašeho tréninku. Větší tělesná hmotnost znamená totiž větší odpor při cvičení. Pro začátečníky je nový trénink vždy těžší než pro lidi, kteří daný trénink již mnohokrát cvičili. Vliv na to má také i délka tréninku a jednom z nejdůležitějších faktorů je pak i oddanost k tréninku. To jak pečlivě a správně cvičíte. Takové bezděčné mávání nohou se nepromítne do kýženého efektu. 

Kolik spálíme kalorií při: 

 • Procházce. Tato forma se doporučuje především těm, kdo chce do svého denního harmonogramu zařadit jakoukoliv aktivitu. Jsou na začátku své sportovní cesty ke zdraví, mají velkou nadváhu anebo jsou nemocní, po úrazu a mají jistý věk. Hodinová procházka, během níž ujdeme asi 5 km nám pomůže spálit asi 250 kalorií. 
 • Běhání je asi nejoblíbenější fyzickou aktivitou, protože se dá vykonávat všude a kromě správných bot k němu nic moc nepotřebujeme. Při průměrném tempu 12 km/h spálíte asi 800 kcal za hodinu. Pokud jste pomalejší a běžíte rychlostí asi 8 km za hodinu, spálíte asi 580 kcl. 
 • Jízda na kole je spojena s velkou dávkou zdraví a spálených kalorií. Hodina jízdy na kole spálí asi 350 kcal. 
 • Skákání přes švihadlo někdo miluje a někdo nenávidí. Faktem ale je, že při skákání přes švihadlo se vám skvěle zrychlí tep. Podle tempa, které zvolíte pak můžete za hodinu spálit 800 až 900 kcal. 
 • Plavání je náročným sportem, které do aktivity zapojí celé těli. Má pozitivní vliv na celou vaši postavu a umožní vám spálit poměrně dost kalorií. Středně intenzivní trénink při plavání klasickým stylem vám umožní za jednu hodinu spálit 250 kcal. Pokud tempo zrychlíte, spálíte i 350 kcal. 
 • Silový trénink je hodně o intenzivní práci se závažím. Během hodiny práce s činkami pak spálíte 300  kcal. 
 • Ačkoli se sezení u jógy zdá nenápadné, je velmi efektivní. Má relaxační účely. Při provádění nenáročných cviků spálíte 200 kcal a v případě pokročilejších cviků potom dokonce i 500 kcal. 
 • Bruslení je skvělým a zábavným sportem, jenž zapojí skoro celé tělo. Za hodinu rekreačního bruslení přitom můžete spálit až 600 kcal. 
 • Chůze po schodech je spontánní činností. Pokud byste ho měli považovat za trénink, měli byste schody běhat hodinu. Pak spálíte přes 900 kcal. 
 • Tenis je spojený s variabilní intenzitou, stoupáním a zapojením celého těla. Na kurtu pak můžete spálit cca 600 kcal. Pokud chcete intenzitu ještě zvýšit, vyberte si squash, tam spálíte 800 kcal. 
 • HIT je vysoce intenzivní svalový trénink. Má velmi vysoké nároky na kyslík. Výsledkem je to, že se to tělo snaží po tréninku vynahradit a spotřebuje více energie. Za 30 minut jste schopni spálit až 600 kcal. HIT je ale pouze pro pokročilé sportovce.
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz