Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

7 tipů, jak předcházet sportovním zraněním

09.10.2022 00:00:00

Fyzická aktivita na všech jejích úrovních má výhody i nebezpečí maximálního úsilí. Máme pro vás ty nejdůležitější tipy, jak předcházet sportovním úrazům. 

 

Pravidelným provozováním sportů získáváme obrovské množství benefitů, obliba v rámci zlepšování kvality života roste. Jenže… spolu s ním to přináší i další úskalí, obtíže a fyzická zranění. A proto byste měli něco vědět i o prevenci sportovních zranění. 

Proč vznikají sportovní zranění? 

Příčiny sportovních zranění ve většině případů úzce souvisí se špatnou technikou. No a pak také s nepřiměřeným úsilím vyvíjeným po dlouhou dobu, náhlými změnami intenzity a nepřirozenými pohyby. Vliv na to má i individuální hranice každého organismu a také i použití vhodného vybavení pro každou činnost. 

Kdo je úrazy více ohrožen? 

 Ti, kteří sportují společně. Tam je větší riziko vzniku úrazu. Dále jsou pak více ohroženy ženy s fyzickými nemocemi. Jde hlavně o nestabilitu kloubů, jsou více ohroženy nízkými hladinami vápníku a vitamínu D, mají širší pánev a zmenšený prostor pro zkřížený vaz kolenního kloubu

 Jak tedy předcházet sportovním zraněním? 

  1. Nejprve se správně zahřejte, abyste předešli sportovním zraněním. Rozcvičku rozhodně nikdy nevynechávejte, i když vás nebaví. Tato doba by měla být alespoň 15 minut. Zajistí to lepší průtok krve a transport kyslíku do svalů, adaptaci na konkurenční pohyby, větší rozsah pohybu a zvýšenou koncentraci. 
  2. Používejte tu správnou techniku. Pokud ji nepoužíváte, může to znamenat nahromadění nežádoucího stresu v oblastech, které by mohly dříve nebo později způsobit zranění. 
  3. Udržujte dostatečnou úroveň hydratace. V důsledku nedostatku se objevuje slabost, nedostatek koordinace a koncentrace, což snižuje kontrolu nad pohyby a může to vést ke zranění. 
  4. Definujte si své limity. Nehrajte si na hrdiny a buďte soudní. Nepokoušejte své tělo a nepřekračujte maximální fyzickou mez svého těla. Naučte se své tělo poslouchat. Vnímejte jeho signály. 
  5. Vyberte si vhodnou stravu pro váš sport. I to totiž může předejít sportovním zraněním. Správný podíl sacharidů, tuků, bílkovin, vitamínů a minerálních látek je důležitý. Nutný je však individuální přístup. 
  6. Po tréninku si dopřejte masáže. Pomohou vám uvolnit napětí. Předcházejí sportovním zraněním. 
  7. A v neposlední řadě nezapomeňte také odpočívat. Svalová regenerace je velmi důležitá a bohužel i velmi často opomíjená.
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz