5 jednoduchých kroků k tomu, abyste koupili dokonalé prádlo své přítelkyni

Jelikož se blíží svátek zamilovaných, je poměrně na čase, abyste porozhlédli po vhodném dárku. Jedním z nejvhodnějších se jeví spodní prádlo. Je tomu však skutečně tak? 

 

Poradíme vám, jak si počínat při nákupu spodního prádla pro vaši přítelkyni, manželku nebo milenku. Ostatně, nejspíše se vám to bude hodit nejen 14. 2., ale i o Vánocích, narozeninách a jiných významných výročích. 

 

  1. Věřte si a důvěřujte

Netrapte se tím, jak dlouho jste spolu, spodní prádlo bude vždy riskantním dárkem. Nicméně, může být i ohromně zábavným dárkem, jež může přinést i velmi příjemný prožitek. I když se říká, že žhavé spodní prádlo je především pro muže, ví se, že se stejnou měrou líbí i ženám. Při výběru proto na to myslete a hrajte na to. Pamatujte si i to, že chcete, aby se žena vašeho srdce cítila sexy v tom, co jí kupujete. 

2. Snažte se ji poznat!

Zjistěte si, jaké spodní prádlo má vaše partnerka nejraději. Prozkoumejte její šuplíky. Jaké spodní prádlo už má? Je plachá, konzervativní, rozpačitá nebo odvážná, hravá a schopná všeho? 

Když kupujete prádlo své ženě, dívce, milence, musí to být skutečně o ní a ne, co vám přijde sexy na jiných ženách. Žena to pozná okamžitě. Pokud byste koupili soupravu spodního prádla, aniž byste ji brali v úvahu. A kupovali tak vlastně dokonalý dárek pro sebe, ukážete tím, jen jací sobci ve skutečnosti jste. A rozhodně tak nadšení ženy nezískáte. 

 3. Styl a velikost

Při prohlídce šuplíků se podívejte na velikost a značku. Klidně si štítek vyfoťte. Potom si rovněž všimněte i střihu podprsenky a kalhotek. Jaké jsou? Z jakého materiálu jsou vyrobeny? Jaké barvy se v šuplíku objevují? 

4. Nákup spodního prádla

V případě, že kupujete prádlo jako dárek, mělo by vždy jít o odpovídající sadu kalhotek a podprsenky. Ideální proto je, když koupíte rovnou celou sadu. Někdy se však stává, že potřebujete odlišné velikosti, tak se je snažte dohledat v jiné velikosti. Dárek základního spodního prádla můžete navíc doplnit i o podvazky a punčocháče

5. Správný způsob darování

V neposlední řadě nepodceňujte ani způsob předání dárku. Postarejte se, aby bylo elegantně zabaleno.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz