Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Zpevnění poprsí domácími prostředky

17.04.2023 00:00:00

Víte, jak pečovat o své poprsí? Sníte o pevném poprsí? Chcete vrátit čas? Známe způsoby, jak získat pevná prsa. Naučte se domácí triky pro pevná, zvednutá prsa a uvidíte, že to funguje. 

 

Všimli jste si, že vaše prsa nejsou již tak pevná, jako dříve? Jde o zcela normální jev, který je způsoben přírodními zákony. Poprsí se věkem mění a je citlivé na výkyvy váhy, špatnou péči, nošení nevyrovnaných podprsenek. Stopy na nich zanechává i těhotenství a kojení. Nebojte se však, existují způsoby, jak zpomalit čas. Díky správné péči, ošetření a masážím se pokožka na poprsí napne, ňadra se zpevní a opět budou důvodem k hrdosti. Pamatujte přitom i na kvalitní spodní prádlo. Pozor, velikost podprsenky není daná jednou pro vždy. Pokud vám podprsenka seděla před rokem, neznamená to, že bude perfektní i dnes. Pravidelně si kontrolujte svou velikost a noste vhodné podprsenky, které dobře padnou. 

Co můžete udělat pro to, aby vaše prsa byla pevná a zvednutá? 

Dříve než sáhnete po speciálních prostředcích, koukněte se do zrcadla na to, jak stojíte. Nehrbte se! Když se hrbíte, poprsí je méně viditelné a propadá se. Narovnejte proto záda, stáhněte lopatky k sobě. Pamatujte i na fyzickou aktivitu. Prsům prospívá plavání, chůze, jóga nebo trénink zaměřený na svaly hrudní tkáně, který je velmi účinný a má trvalé výsledky. Dávejte si také pozor v jaké poloze spíte. Nejleší poloha je ta na boku, kdy jsou prsa v přirozené poloze. Nejhorší je spánek na břiše, po němž jsou plošší a povislejší. 

Masáž - účinný prostředek na zpevnění prsou 

Je důležité při masáži nenatahovatpokožku, protože pak může být efekt opačný. Při masáži můžete prsa lehce štípnout a krouživými pohyby masírovat. Doporučována je i masáž s ledem. Ta by měla trvat cca 1 minutu a měla by se provádět 3x až 4x týdně. Dobře na ně působí i hydromasáž teplou a studenou vodou. Zlepšuje se tak cirkulace a tím dochází k přirozenému push up efektu. 

 

Vhodná kosmetika 

Na trhu jsou rovněž i stovky přípravků na zpevnění prsou. Nezvětší se po nich, ale zpevní se. Jsou skvělým doplňkem k masáži. 

 

Estetická medicína? 

Pokud gymnastika, masáže, ani kosmetika nepřinášejí kýžené výsledky, můžete se rozhodnout pro estetiku. Pomoci vám mohou RF rádiové vlny, které redukují tukovou tkáň na poprsí a zvyšují tvorbu kolagenu, díky čemuž vypadají prsa mladší, pevnější a zvednutá. Pak zde máte možnost využít karboxyterapie, což je vstřikování oxidu uhličitého do kůže. To stimuluje tvorbu kolagenu a zlepšuje prokrvení, tedy i pevnost poprsí. Jehlová mezoterapie pak do pokožky jehlou vpravuje různé druhy živin se silným účinkem. Poprsí se potom zpevní a opticky zvětší. Endermologie je vakuovou masáží, která zlepšuje napětí, dokonale vyživuje a posiluje vazy zodpovědné za oporu prsou. No a v neposlední řadě můžete vyzkoušet i liftingové nitě, které jsou speciální, zavádějí se pod kůži a mají za úkol zvednout prsa nahoru. Plastická chirurgie je doopravdy až tou poslední možností.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz