Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Znáte volejbal vsedě?

12.11.2022 00:00:00

Během paralympijských her se můžete setkat se spoustou sportů, které jsou přizpůsobeny potřebám lidí s handicapem. Jednou z takových je i volejbal vsedě, který zaujal širokou veřejnost. A právě o něm si dnes řekneme něco více. 

O volejbalu vsedě

V prvé řadě, volejbal  vsedě není pouze pro lidi s handicapem. Je i pro zcela zdravé. Faktem ale je, že je to jeden z mála sportů, v němž mohou soutěžit všichni rovnocenně. Vsedacím volejbalu, hlavně v rekreační verzi, je totiž dost prostoru jak pro tělesně postižené, tak i pro handicapované. I proto by volejbal vsedě neměl být klasifikován jako sport výhradně pro handicapované.

Pro koho je?

Tato disciplína je fantastický způsob, jak mezi sebe integrovat lidi s postižením, ale funguje to i naopak. Tento sport může hrát nesmírně důležitou výchovnou a společenskou roli. Hrát ji můžete ve škole, kde nejenže zabaví, ale také naučí respektovat ty, kteří nemají z hlediska fyzické zdatnosti tolik štěstí. Volejbal vsedě je hrou pro každého bez ohledu na věk. Je prostě pro všechny, kdo se rozhodnou sednout si na zem. 

Historie tohoto netradičního sportu

Sport se poprvé objevil v Nizozemí v roce 1956, kde ho představila Nizozemská sportovní federace. Jeho obliba v následujících letech rychle vzrostla. Koncem 70. let minulého století se stal oficiálně stal jednou ze sportovních disciplín. V roce 1980 vznikla Světová volejbalová organizace zdravotně postižených. A v témže roce byl zařazen do paralympijské rodiny sportovních disciplín. Od roku 1993 se pravidelně koná Mistrovství světa, Mistrovství Evropy a Interkontinentální pohár v družstvech mužů i žen. 

Stručná pravidla

Volejbal vsedě vychází z tradičního volejbalu. Hrací pole je obdélník 10mx6m. Ve středu je rozděleno čárou. Linii protíná sedmimetrová síť. U mužů je zavěšena ve výšce 1,15m a u žen 1,05m. Dva metry od ní pak vede nesmírně důležitá linie útoku. Pouze hráči, kteří jsou na začátku akce uvnitř této linie, mají právo blokovat útoky soupeřů. 

Abyste vyhráli zápas, musíte porazit svého soupeře ve třech setech hraných do 25 bodů nebo do dvou bodů výhody. Míč může být zasažen jakoukoliv částí těla, ale nesmí se tlačit, házet nebo nosit. Hráči musí být jakoukoliv částí trupu v kontaktu se zemí, obvykle se jedná o hýždě. Vsedě je povoleno blokovat hru soupeřů. Jakýkoliv kontakt míče s blokujícíma rukama, pokud hra pokračuje, se nepočítá jako první zásah. Pozice ve vztahu k útočné čáře a koncové čáře je určena jeho hýžděmi.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz