Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Žena nemá kabelek nikdy dost, a to ani pod stromečkem

19.07.2021 00:00:00

Kabelka pod stromečkem je pro takřka každou ženu tím nejlepším dárkem. Ptáte se proč? Protože se bez ní jednoduše neobejdou. Je tomu tak již po staletí a hned tak něco to nezmění. Jde tedy o dárek, s nímž nikdy nemůžete šlápnout vedle, navíc vám skýtá i celou řadu možností. A proto si zapamatujte, kabelek, stejně jako ponožek, není nikdy málo.

Zapomeňte na praktické dárky, o nichž sice ženy mluví, ale nejvíc je vždy potěší věc, kterou by si zdráhaly koupit. A tou rozhodně je kabelka. Uděláte jí tím ohromnou radost. Pokud se zdráháte a nevíte, jakou vybrat, darujte poukaz, ona si pak kabelku vybere už sama.

Proč ženy milují kabelky?

Proč jsou ženy tolik posedlé kabelkami? To muži zřejmě nikdy nepochopí. Ztratí se i v těch nejmenších. Je to pro ně ohromná záhada. Ženy však ví, jak praktické kabelky jsou a co dokáží s celkovým výzorem. Jsou totiž dominantou celého outfitu.

Jak vybrat tu správnou kabelku?

Vybrat tu správnou kabelku se zdá nesnadné. Na výběr máte spoustu tvarů, stylů a barev. S výběrem vám může pomoci několik pravidel a tipů. Většina žen kabelky nevybírá podle nejnovějších módních trendů, řídí se vlastním vkusem. Důležitým kritériem je i kvalita. Tou nejlepší investicí je kůže. Každá žena by měla mít ve svém šatníku hned několik kabelek pro různou příležitost. Vliv na výběr má i sezóna, příležitost a také i to, co si chce vzít na sebe. Tvar kabelky vybírejte podle postavy, pomůže vám tak zdůraznit přesně to, co chcete. Štíhlým a vysokým postavám lichotí kabelky čtvercového nebo oválného tvaru, zatímco plnější postavy by měly být doplněny o kabelky menší velikosti. A barva vybírejte podle preferencí vaší partnerky. Při výběru kabelky pod stromeček neopomeňte ani na praktickou stránku. Vůbec ty nejlepší kabelky mají nastavitelnou délku popruhu. Můžete zvolit, zda kabelku budete nosit v ruce, nebo přes rameno. Kabelka je zabezpečena zipy. Je dobře, když kabelka má spoustu praktických kapes.

Širokou nabídku kabelek pro ty nejrůznější příležitosti najdete v našem e-shopu Luxusnipradlo.cz.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz