Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Zdravotní přínosy tance 

11.12.2023 08:00:00

Hip-hop, zumba, jazz, salsa, tanga, rumba - je jedno, jaký tanec vlastně, všechny přináší spoustu zdravotních benefitů. Pokud přemýšlíte, zda se vám tančení vyplatí, čtěte dál. 

 Image by NoName_13 from Pixabay

Nejoblíbenější druhy tance 

Tanec je činnost, která se dělí na tolik různých způsobů, že je těžké určit, kolik druhů vlastně má. Například existuje mnoho forem obřadního tance, jako je válečný tanec nebo rituální tanec. Existuje také tanec jako jedna z různých forem představení, třeba jako balet, muzikální tanec nebo třeba tanec u tyče. Existují scénické tance jako klasický tanec, charakteristický tanec, historický tanec a současný tanec. Konečně můžeme můžeme rozlišovat i tanec jako formu zábavy, tedy lidový, společenský, moderní, současný, street dance, hip-hop, popping i locking. V tanečních školách najdete opravdu širokou škálu tanečních možností. Bez ohledu na typ má tanec obrovské množství zdravotních výhod. 

 

Jak tanec ovlivňuje naše zdraví 

Tanec je forma fyzické aktivity, která má mimořádně pozitivní vliv na stav člověka. Podporuje činnost srdce a celého oběhového systému. Reguluje krevní tlak a klidovou srdeční frekvenci. Posiluje činnost plic a dýchacícho systému. Zvyšuje energetickou hladinu, celkovou fyzickou zdatnost i fyzickou výkonnost. Již po několika týdnech pravidelného tréninku můžete vidět znatelné zlepšení celkové kondice. Pokud přemýšlíte, zda má tedy cenu začít tančit, abyste podpořili své zdraví, tanec je rozhodně pro tělo i ducha velmi prospěšný. Prospívá celkovému zdravotnímu stavu. 

 

Tanec zlepšuje lidskou psychiku 

Tanec spojuje prvky sportu a umění. Učíte se u něj novým krokům, figurám a zlepšujete si tím dokonce i paměť a rozvíjíte svůj mozek. Získání tanečních dovedností může obnovit ztracený objem hipokampu, tedy oblasti v mozku, která je zodpovědná za schopnost si zapamatovat. Tato skvělá pohybová aktivita je navíc ještě k tomu zábavná. Stimulujete si tím mozek a vytváříte tím nové spojení mezi buňkami mozku. Dále dostanete také radost a štěstí, protože se v organismu také zvyšuje i hladina endorfinů, což jsou hormony štěstí. Pokud chcete snížit stres a zlepšit svou duševní pohodu, rozhodně byste měli začít tančit. 

Tanec vám dodá také sebevědomí 

Tanec má rovněž fantastický vliv i na emoční stav člověka. Zvyšují sebeúctu, rozvíjí také široce chápané mezilidské dovednosti a osvobuzující mysl od negativních myšlenek. Navíc vám umožní seznámit se s dalšími lidmi. Poznat sám sebe. Tanec zvyšuje sebevědomí. Je to ideální forma aktivity pro lidi, kteří touží po větším sebepřijetí. 

 

Pomáhá s flexibilitou a motorickou koordinací 

Tanec ovlivňuje mnoho aspektů života a mimo jiné tedy rovněž zlepšuje i flexibilitu a motorickou koordinaci.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz