Zdravé poprsí - proč je tak důležité vybrat si tu správnou podprsenku

Brafitting je u nás stále relativně nový pojem, který ale postupně získává na oblibě. Mnoho žen si ale stále ještě neuvědomuje, proč je tak důležité mít perfektně padnoucí podprsenku. V tomto článku se vám pokusíme ukázat důvody. O zdravý a krásný vzhled svého poprsí se rozhodně vyplatí pečovat. 

Vybíráte si svou podprsenku správně? 

Častou motivací pro koupi podprsenky je to, jak vypadá. Krajky, ozdoby, pěkná ramínka, jsou ale ve skutečnosti to poslední, na co byste si při výběru podprsenky měly dát pozor. Estetická stránka podprsenky je samozřejmě důležitá, ale nic není důležitějšího než výběr té správné velikosti podprsenky. Často se setkáváme s tím, že si ženy od oka pak upravovaly obvod podprsenky a dokonce i velikost košíčku. Bohužel to je velmi nešťastné. Takové podprsenky nepomáhají, ale škodí. Zvažte proto několik věcí. Podporuje vybíraná podprsenka vaše poprsí? Jsou vaše prsa uvnitř podprsenky a nikam nevylézají? Jsou vaše prsa zvednuté a esteticky vytvarované? Tlačí vás podprsenka? Máte bolesti v oblasti hrudní páteře nebo poprsí? 

 

Co způsobuje špatně vybraná podprsenka

Když podprsenka dobře nesedí, může vám způsobit bolest zad, žaludku, prsou, krku, hlavy i vadné držení těla. 

Jak vybrat dobrou podprsenku? 

Při výběru podprsenky věnujte pozornost hlavně velikosti pod poprsím. Podprsenka nesmí být příliš těsná, ale ani volná. Nemůže klouzat, vytahovat se, zařezávat, ani kroutit. Ujistěte se rovněž, že ramínka perfektně sedí a máte je dobře nastavená. To se udělá nejlépe tak, že vložíte dva prsty mezi popruh a rameno. Pokud vše sedí, ale jsou mírně stlačené, je to známka toho, že jsou ramínka dobře nastavená. Mnoho žen nosí oversized podprsenky, protože se v nich cítí pohodlněji, ale to je pro prsa velmi nezdravé. Košíček by měl dokonale odpovídat velikosti prsou. Prsa nemohou v podprsence plavat.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz