Zapomeňte letos na kabáty, letošním hitem podzimu jsou ošklivé nafukovací bundy

Letošní podzim zapomeňte na kabáty, podle Marca Jacobse budou největšími hity tohoto podzimu nafukovací bundy, čili tzv. Puffer Hoods and Gowns. 

Co jsou Pufferové bundy? 

Obliba pufferových bund rok od roku stoupá. Není se čemu divit, jsou skvělými izolátory. Dobře udržují teplo a dokáží regulovat teplotu bez ohledu na vnější počasí. Moderní nafukovací bundy jsou navíc naplněny kvalitními výplněmi, do nichž je potěšení se zabalit. Na trh letos přichází v různých stylech a střizích. Pokud chcete můžete je dokonce i vrstvit.  Nosit tak na podzim můžete tenčí bundy, které při větší zimě skryjete pod mohutnějšími voděodolnými plášti. Zajímavým kouskem je i silnější pufferová vesta, která je ideálním kouskem pro podzimní chvilky. 

Jak nosit pufferové bundy?

  • Pokud hledáte nějakou vkusnou pufferovou bundu, zkuste tu s páskem v pase. Tyto bundy mají kauzální neutrální podobu. Hodí se proto ke každému oblečení. Dělá přitom pěknou ženskou postavu. Udržuje konečný outfit nenápadně stylový.  
  • Velmi zajímavé jsou i ty nafukovací bundy, které zdobí lem umělé kožešiny. V posledních sezónách je tato úprava velmi žádaná a letos tomu nebude jinak. Je to pochopitelné, dodává bundě trochu elegance a jakési úrovně. 
  • Na podzim můžete nosit tenčí bundy a můžete je klidně vrstvit. Díky tomu pak tu svrchní můžete nosit rozepnutou a ukazovat tak můžete, co máte na sobě pod ní. I tak však nakonec budete stále v teple. 
  • Pozor, aby vám to v těchto bundách slušelo, neměli byste k nim nosit kalhoty, které jsou pytlovité. Dobře k nim vypadají upnuté kalhoty, tedy i jegíny nebo legíny. 
  • Dejte si pozor na barevné sladění. Bundu s ostatními kousky, co máte na sobě nejlépe s pomocí nějaké barvy propojte.
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz