Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Víte v čem se mezi sebou liší moderní a společenský tanec?

18.02.2023 00:00:00

 Tanec je jednou z pohybových aktivit, která nás doprovází od počátků světů. Vyvíjel se tisíce let až dosáhl soudobé moderní podoby. Rozdělit ho můžeme na společenský tanec a moderní tanec. Mají společné jádro, jde o tanec, ale jsou z jiné doby a dost se od sebe jinak liší. Chcete vědět více? 

 

Kdy vznikl moderní tanec? 

Je obtížné přesně definovat, kdy moderní tanec přesně vznikl. Jeho počátky najdeme zhruba v prvním desetiletí minulého století. Největší rozvoj však zaznamenal teprve až v šedesátých až osmdesátých letech minulého století. V té době se totiž začala rozvíjet popkultura, což mělo pozitivní vliv i na tanec. V té době vznikl breakdance, dancehall, jazz, hip hop, popping nebo locking. 

 

Co je moderní tanec? 

Moderní tanec sází na vysokou úroveň tanečníka, který chce ukázat vše, co v něm je. Chce vyjádřit štěstí, vztek, nevraživost, lítost, nenávist, smutek, zklamání. Emoce v něm tedy hrají velkou roli a dodávají celému tanci hloubku. Moderní tanec je autentický a je příjemné ho sledovat. 

Jaké známe typy moderních tanců? 

Breakdance se například vyznačuje energickými pohyby a akrobacií. Hlavními prvky jsou drobné pohyby prováděné ve stoje, energická akrobacie, která vyžaduje velké úsilí a figury, u nichž tanečník ztuhne v jedné poloze. Důležitá je i práce nohou. 

Modern jazz je spojením klasického tance a baletu. 

New style je spojením všech stylů moderního tance. Zahrnuje prvky hip hopu, poppingu, lockingu, dancehallu, moderního jazzu a podobně. Používají ho největší hvězdy popu a hip hopu. 

 

Společenský tanec

Společenský tanec vznikl mnohem dříve než moderní tanec. Její druhy se vyvinuly v průběhu staletí z národních tanců Evropy a Ameriky. 

Nejdůležitější jsou: 

 • valčík 
 • quickstep
 • foxtrot
 • walz
 • tango 
 • polka
 • samba
 • cha cha
 • rumba 
 • jive
 • paso doble

 

v šedesátých letech se k nim přidružil ještě i twist. 

 

Rozdíly mezi společenským tancem a moderním tancem

Společenský tanec se tančí ve dvojici. Figury jsou komplikované. Moderní tanec se tančí v týmech, samostatně a pokud v páru, tak spočívá v provádění synchronizovaných pohybů. Společenský tanec většinou vypráví příběh. To ale v poslední době je i u moderního tance, tam jsou ale navíc i emoce. Moderní tanec je také více dynamický.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz