Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Víte, jaké spodní prádlo se nosilo za socialismu?

01.04.2023 00:00:00

Prádlo v době socialismu nebylo ani sexy, ani pohodlné. Základním kritériem byla jeho funkčnost a dlouhá životnost. 

 

Funkčnost však nepředstavuje synonymum pro to, co známe u dnešního funkčního spodního prádla. Šlo hlavně o to zahalit tělo a ochránit nositele před nastydnutím. 

Prádlo nic moc

Za socialismu v tehdejším Československu fungovalo hned několik výrobců spodního prádla. Všechny přitom vyráběly takřka totožné výrobky, špičaté podprsenky podobající se stanům, červené trenýrky a kalhotky svým střihem dost podobné modrým dívčím trenýrkám. I přes tuto skutečnost bylo spodní prádlo nedostatkovým zbožím. Velmi obtížně se shánělo. Pánské prádlo se vyrábělo především z bavlny a to dámské zase z polyamidu a polyesteru, což jak dnes už víme, není zrovna to nejlepší. 

Revoluce prádla v šedesátých letech

V šedesátých letech minulého století k základním kusům spodního prádla patřily červené trenýrky, dlouhé spodní podvlíkačky, nátělníky, kalhotky, tílka a špičaté podprsenky. V té době se však objevil i nový trend - slipy. Muže tento kousek spodního prádla ovlivnil natolik, že jej dodnes zarputile nosí a s vervou odmítají boxerky. A to i přesto, že se ví jak moc neprospívají jejich zdraví a o kolik více jsou pohodlnější dnešní moderní boxerky. Vedle slipů se v této době objevily rovněž i barevné nátělníky. 

Nosila se jedna podprsenka

Ženy nechtěly zůstat pozadu a tak se snažily zbavit bombarďáků, ale hlavně lobovaly za změnu ve výrobě podprsenek. V té době se totiž vyráběl pouze jeden střih z jednoho jediného materiálu a kupodivu ženy s větším poprsím měly o něco zajímavější nabídku než ty s menším. Podprsenky byly tvarované do podivné a nepřirozené špičky, což tedy dělalo se svetříky a halenkami psí kusy. Jedinou cestou, jak se toho v té době zbavit, bylo nechat si šít podprsenku na míru. Dělaly tomu tak nejen ženy z elity, ale i běžné ženy. Situace s podprsenkami se začala zlepšovat až v osmdesátých letech minulého století. 

Trhák socialismu - kalhotky na každý den v týdnu

V osmdesátých letech se na trhu objevil ohromný fenomén, kalhotky na každý den v týdnu. Zpočátku se prodávaly pouze v Tuzexu, později se začaly vyrábět i u nás. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz