Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Víte, jaké plavky si letos pořídit?

19.08.2021 00:00:00

To, jaké plavky si pořídíte, záleží jen na vás. Možná by však neškodilo trochu inspirace a toho mužského pohledu na věc.

 

Ono totiž ženy mají tendenci kupovat si plavky, které, co nejvíce zakryjí, a to především jejich nedokonalosti. Muži však ocenili, kdyby se ženy konečně přestaly stydět a odhalily toho trochu více. Dokonce jsou toho názoru, že by neškodilo, kdyby si ženy kupovaly plavky menších velikostí než jaké obvykle nosí. Prý pro ně není podstatná snaha zakrýt nadbytečná kila, ale to aby žena byla sebevědomá a v plavkách přitažlivá, k tomu nemusí být hubenější.

TOP barvy plavek, jaké kupujeme

Nejde o seznam módních barev, ale těch barev, které máme nejraději. Zajímavé v tomto případě je, že v tom se ženy s muži celkem shodnou. Více než květiny preferují námořnický styl a puntíky.

  1. černá
  2. barevné kombinace a vzory
  3. modrá
  4. růžová
  5. zelená
  6. červená
  7. korálová
  8. krémová nebo tělová

Mini bikiny

Tyto bikiny jsou ušity z malého množství materiálu. Mužům se ohromně líbí, jen 26% si myslí, že to už je moc.

Klasické dvoudílné plavky

Tento střih plavek se líbí 91% mužů. Nejvíce jim totiž připomíná klasickou podprsenku a kalhotek.

Monokiny

Ty ženy, které si na to troufnou, sáhnou po odvážných monokinách. Tyto plavky více odhalují pas i boky. Na trhu jich dnes už je velké množství. Zajímavé však je, že zatímco si ženy myslí, že jimi muže okouzlí, ve skutečnosti se líbí pouze 22%. 78% je dokonce nesnáší.

Tankini

Tento typ plavek v poslední době nenosí pouze starší dámy a ženy s nadbytečnými kilogramy. Jde o dvoudílné plavky, ale jakoby jimi ani nebyly. Názory mužů na ně jsou protichůdné. Je to tak půl na půl. Hodně mužů si však myslí, že by stejně tak mohlo vyznít i tričko.

Jednodílné plavky

Jednodílné plavky se vrací do módy. Ženy k nim mají stále rozporuplný postoj. Mužům nevadí. Líbí se 65% mužů. 35% mužů se však nelíbí vůbec. Nepřipadají jim ženské. Jsou dle nich velmi sportovní.

 

Tak, co milé ženy, už víte, jaké plavky si letos pořídíte? A ovlivní ho (alespoň trochu) mužský pohled na věc?

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz