Víte, jaké pánské prádlo se dnes nosí?

I muži si potrpí na pohodlí a v poslední době jim také záleží na tom, aby jejich spodní prádlo pěkně vypadalo. Vytahané trenky už jsou out. I muži mají rádi stylové spodní prádlo, u něhož hraje důležitou roli kvalita. Víte, že ženatí muži své spodní prádlo obměňují dvakrát častěji než nezadaní? A víte, jaké pánské prádlo se dnes nosí?

 modré boxerkytangaretro trenýrky

Možná vás to překvapí, ale i muži mají dnes na výběr. Na trhu si mohou vybírat z celkem slušné řádky střihů. My vám přinášíme ty nejmódnější.

Slipy

Slipy náleží k základním kamenům pánského spodního prádla. I když by se mohlo poslední rok zdát, že zažívají módní záchvěv, ve skutečnosti jsou přežitkem. Ony ostatně ani většině mužů vůbec nesluší. Ženám se na mužích vůbec nelíbí. Muži v nich nevypadají sexy, ale chlípně. Zajímavé však je, že podle nezávislých studií je preferuje 41% mužů.

Trenýrky

Trenýrky se v poslední době celkem vyrojily ve velkém počtu. Patří totiž ke klasice, kterou mají muži rádi, protože neradi experimentují a tento styl převzali od svých otců. Toto prádlo jim navíc dopřává pohodlí. Oproti slipům je nikde nic nedře. Nemají nikde nic připláclé a jejich nádobíčko může hezky dýchat a užívat si svobody. Je na přirozeném pohybu, kde se ocitne, jestli vpravo, nebo vlevo.

Boxerky

Po trenýrkách se objevily boxerky. Ty se vyznačují tím, že jsou upnuté na tělo. Po estetické stránce se nedoporučují málo vyvinutým mužům, protože jejich nedostatky jsou zde ještě více vidět. Boxerky jsou v oblíbenosti u mužů na druhém místě. V oblibě je má 27% mužů.

Tanga

I tenhle kousek prádla zavítal do pánského prádelníku. Většina mužů však tento typ prádla považuje za recesi. Jsou však i tací, které si je užívají.

Podvlíkačky

Podvlíkačky představují speciální kousek pánského prádla, jež vyznačuje dlouhými nohavicemi. Ty mohou být buď volné, nebo přiléhavé. Jde o zimní kousek prádla, který vás má ochránit před prochladnutím.

Další pánské spodní prádlo

O tomto spodním prádle se příliš nemluví, ale patří sem. Jde o trička s krátkými nebo dlouhými rukávy a tílka. Toto spodní prádlo se obvykle obléká pod oblečení, a to především pod košili. Opomenout samozřejmě nesmíme ani ponožky.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz