V zimě noste punčochové kalhoty

S příchodem zimy se ženy začínají více halit a vzdávají se šatů. A přitom, vždyť tu máme i zimní punčochové kalhoty, které nás dokáží zahřát. Možná jste to nevěděly, ale zahřejí vás dokonce více než legíny nebo džegíny. 

Abyste v nich nezmrzly

Abyste v punčochových kalhotech v zimě nezmrzly, je zapotřebí vybrat si ty správné. Pokud jste si myslely, že jsou pouze jedny, asi zažijete překvapení. Nejsou. Punčocháze je možné vybírat si podle hmotnosti použité příze, jež je uvedena na obal jako DEN. Pokud tedy nechcete v zimě mrznout, pořiďte si punčocháče s označením DEN 40 a více. Punčocháče se 100 DEN a více, už najdete i vlnu. Ty nejsilnější se mohou pochlubit označením 200 DEN. Tyto punčochové kalhoty vás pak doopravdy zahřejí. Mají rovněž i delší životnost. Jen musíte počítat také i s tím, že jsou dražší. 

Podle čeho si ještě vybírat punčocháče

Kromě jejich hřejivosti, která je v zimě zásadní, se dívejte, z jakého materiálu jsou punčocháče vyrobeny. Na výběr máte přírodní materiály, mezi nimiž figuruje bavlna, vlna, bambusové vlákno a další vlákna. Chybět nesmí ani elastická vlákna jakými jsou třeba Lycra nebo Spandex. Zdravotní punčocháče a kompresivní punčochy obsahují až 30% elastických vláken. 

Důležitá je samozřejmě i jejich velikost. Správný výběr všechno ovlivňuje. Punčocháče nesmí být příliš těsné, nesmí škrtit, aby neomezovaly cirkulaci krve v nohách. Krabičku s punčocháči si vybírejte podle tabulky velikostí, jež je uvedena na obalu. 

Při výběru punčocháčů nesmíte zapomenout ani na výběr té správné barvy. Věřte, nejsou pouze černé a tělové. Existuje i velké množství zajímavých vzorů. Punčochové kalhoty můžete vybírat i podle toho, zda by měly mít zpevněnou špičku, sed, klín anebo nic. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz