Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Užijte si léto bez odřených stehen, pořiďte si bandeletky

25.05.2021 00:00:00

I když máte ten pocit, nejste v tom sami. Po světě chodí spousta žen, které také trápí odírání stehen. Jen se o tom nemluví, protože škarohlídi a neznalí věci se hned ozvou: “Tak zhubněte a bude po problému.” Jenže věc není tak jednoduchá. Stehna si totiž odírají nejen ženy baculaté, ale i štíhlé. Může za to prostě tvar stehen. Tvar, který je prý dokonalý, protože štěrbina mezi stehny není přirozená a je spíše znakem poruch potravy. Bohužel stehna jsoucí u sebe se pro změnu bolestivě odírají. Co s tím? My již víme, pomohou vám bandeletky.

Jde o nový hit, jehož sláva se mezi ženami šíří jako oheň. Inu, s příchodem teplého počasí spousta žen řeší svízelný problém, jak si užít svobody (šatů, sukní) a přitom se nesedřít z kůže. Tam, kde mají muži zapovězený přístup, se horlivě debatuje, jaký trik je na odřená stehna ten nejlepší. Všechny antiperspiranty, pudry a bombarďáky, však aktuálně vytlačily svůdné bandaletky. Jsou totiž nejlepší.

Co jsou bandeletky?

Je to tak jednoduché a přesto geniální. Je neuvěřitelné, že to někoho napadlo až nedávno. Zasloužil by si však nobelovku. Bandeletky jsou totiž textilní elastické pásky, které na svém místě drží silikon, takže vám rozhodně zpod sukně nevykouknou. Mohou mít rozličnou podobu. Pořídit si můžete jednoduché hladké, ale i luxusní krajkové podobné podvazkům nebo lemům samodržících punčoch. Ty jsou skutečně velmi krásné a na nohách vypadají velmi svůdně, takže se za ně rozhodně nemusíte stydět. A to ani v případě, že vám zpod sukně náhodou vykouknou.

Bandeletky vážně drží?

Ano, skutečně drží. Pásky jsou totiž vyrobeny za pomoci speciální technologie z elastického materiálu, jež je z rubové strany opatřen dvěma řadami silikonových proužků. Při správně zvolené velikosti a úpravě na stehně se vůbec nerolují a drží na svém místě po celý den.

Jak vybrat tu správnou velikost?

Vezměte si krejčovský metr a změřte si obvod těsně pod vaším pozadím, tedy přesně v místě, kde jsou vaše stehna nejširší a kde vás oděry trápí nejvíce. Velikost bandeletek pak najdete v tabulce velikostí, kterou najdete u produktu.


Bandeletky můžete zakoupit zde: 
https://www.luxusnipradlo.cz/bandaletky/

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz