Typy pánských plavek - výhody a nevýhody

I když muži nemají zas tak pestrý výběr, jak je tomu u žen, i oni si mohou ze střihů plavek vybírat. I pro ně nakonec může být výběr plavek složitým oříškem. A jelikož muži mají sklo vše nechávat na poslední chvíli, pojďme si připomenout, z čeho si mohou vybírat a čím by se při výběru měli řídit. 

Slipové pánské plavky

Pánské plavky slipového střihu představují ten nejoblíbenější střih, nikoliv však nejslušnější. Ve skutečnosti sluší jen malému počtu mužů. Hodí se totiž pouze na dokonalou mužskou postavu. 

Trenkové pánské plavky

Další velmi oblíbeným typem plavek jsou trenkové pánské plavky. Mají je rádi především mladší ročníky. Jsou totiž velmi pohodlné. Ale jelikož jsou volné, tak mohou způsobovat problémy při plavání. Hodně nasákají vodou a po vylezení z vody jsou velmi těžké, což je zase nepříjemné. Jejich délka se pohybuje někam do poloviny stehen. Ty delší pak budou sahat až ke kolenům. Nejsou všeobecně povoleny na běžných koupalištích. Můžete v nich jít ale na přehradu, na rybník anebo do moře. 

Pánské plavky s nohavičkou

Tyto plavky jsou v oblíbenosti až na třetím místě. Plavky hodně obepínají tělo a pokud nemáte zrovna pěkné nohy, nevypadá to zrovna nejlépe. Jde vlastně o upnuté šortky. Faktem ale je, že jsou velmi příjemné a pohodlné. Při plavání nepřekáží. Jsou vyrobeny z rychleschnoucího elastického materiálu. Uvnitř je vnitřní stélka ze síťoviny, která vaše intimní partie ochrání před bakteriemi a mikroorganismy. Jelikož jsou velmi upnuté na těle, neměli byste v nich být po celý den. Podporují totiž zahřívání varlat, což neprospívá plodnosti. Boxerky jsou podobné upnutým šortkám, ale přeci jen jsou o něco volnější a pohodlnější. 

Pánská tanga

Pro odvážné muže jsou v obchodech i tanga. Na rozdíl od žen jsou u mužů ty nejméně oblíbené.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz